Eylül 26, 2023

Balinalar Gözlerini Bu Altcoin’e Dikti: Fiyat Yükseldi!


Curve Finance’in (CRV) yerel token’ı, fiyatında kayda değer bir performans sergilerken, altcoin dikkat çekici bir balina birikimine şahit oldu. İşte detaylar…

CRV (Curve DAO Token), geçtiğimiz Pazar günü oldukça oldukça iyi bir performans sergiledi. Başlangıçta yaklaşık 0,475 dolar seviyelerinde işlem gören altcoin, günün ilerleyen saatlerinde önemli bir artış yaşadı ve yaklaşık 0,539 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Bu, kısa bir süre içinde %13,4’ten fazla bir artış anlamına geliyor.

Öte yandan piyasa değerine göre 79. sıradaki kripto varlığının yükselişi kalıcı olmadı. Şu an itibarıyla CRV, yaklaşık 0,517 dolar civarında işlem görüyor.

Kripto takipçisi Lookonchain de, bir balinanın üç gün içinde önde gelen kripto borsası Binance’ten yaklaşık 10,33 milyon dolar değerindeki 19,56 milyon CRV çektiğini ortaya koydu. Balinanın, çekilen CRV’nin tamamını bir DeFi platformu olan Convex Finance’e (CVX) stake ettiği bildirildi.

Lookonchain’e göre ayrı bir balina da Pazar günü Binance’ten değeri 3 milyon dolardan fazla olan 5,78 milyon CRV çekti.

Diğer bir gelişmede ise, Curve kurucusu Michael Egorov’un, bir kripto borç verme protokolü olan Silo’ya (SILO) 12,3 milyon dolar değerinde toplam 23,26 milyon CRV yatırdığı ortaya çıktı. Egorov’un ayrıca Curve’ün dolar ile 1:1’lik sabitliğini korumayı amaçlayan stablecoin crvUSD’den 3,75 milyon değerinde borç aldığı bildirildi. Curve kurucusu daha sonra 3,75 milyon crvUSD’yi Tpopüler stablecoin USDT ile takas etti.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?