Ocak 23, 2024

Balinalar Fiyatı Düşen O Meme Coin’e Akın Etti: Yükseliş mi Geliyor?


Shiba Inu, daha önce benzeri pek görülmemiş bir balina aktivitesi dalgalanmasında önemli bir artış kaydetti. IntoTheBlock verilerine göre, son 24 saat içinde SHIB içeren balina işlemleri ciddi bir artış kaydederek 84,86 milyon dolaraa ulaştı.

Son 24 saatte gerçekleşen işlemlerde her biri 100.000 doları aşan 57 işlemle toplam 10,36 trilyon SHIB token hareket etti. Bu artış, büyük miktarlarda token’ının içeren yalnızca 12 işlemin gerçekleştiği ve toplam token hacminin bir trilyonu geçmediği önceki günün rakamlarından oldukça farklı bir tablo çiziyor.

shiba inu balina hareketleri artış gösteriyor

Üstelik bu balina hareketi Shiba Inu fiyatının için oldukça durgun olduğu bir dönemde geldi. Son 24 saat içinde SHIB’in değerinde yaklaşık %5’lik bir düşüşe yol açan ve fiyatların token başına 0,000009 doların altına düştüğü piyasa genelindeki koşullara rağmen, kayda değer bir esneklik söz konusu. Özellikle, bu düşüş sırasında meme coin’in fiyatı, bir önceki Cuma günü 0,00000879 dolar düşerek belirlenen yerel minimum seviyeyi tekrar ziyaret etmedi.

Shiba Inu Dip Fiyata Ulaşmış Olabilir mi?

On-chain veriler büyük işlemlerde 5,15 trilyon Shiba Inu token’ın hareket ettiği önemli bir balina aktivitesini ortaya koydu. Son 24 saatlik veriler bu hacmin neredeyse iki katına çıktığını gösteriyor. Ancak asıl soru balinalar, fiyatın bir dibe ulaştığına inanarak bu alımları yapmış olabilir mi?

Piyasa, faaliyetlerdeki bu artışın sonuçları üzerine spekülasyon yaparken, Shiba Inu topluluğu merak ediyor: SHIB nihayet dibi buldu mu ve balinalar yükselişin tersine döndüğünün sinyalini veriyor olabilir.

Kaynak : U.Today

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?