Şubat 23, 2023

Balinalar Dogecoin Rakibi Meme Coin’e Akın Etti!

Popüler bir meme coin olan Floki Inu (FLOKI), yatırımcılar mümkün olduğunca erken girmeye çalıştıkça piyasaya sürüldüğünden beri dalgalar yaratıyor. Büyük bir fiyat artışına tanık olmaktan en büyük 1000 BSC balinası arasında en çok işlem gören token olmaya kadar, bu Shiba Inu rakibi kasabanın konuşması oldu.

FLOKI Inu, BSC balinaları tarafından en çok işlem gören coin oldu

Balina izleme hizmeti WhaleStats’ın verilerine göre, en büyük 1000 BSC balinası milyonlarca Floki Inu token’ını elinde tutuyor. Bu balinalar arasında en yaygın işlem gören token olurken, ikinci en büyük holding Filecoin (FIL) oldu.

Floki %30’dan Fazla Yükseldi

Elon Musk’ın köpeğinin onuruna yaratılan Floki, kripto alanında popülerlik ve fiyat kazanmayı başaran yeni bir meme-coin. Haber yazıldığı sırada %31,02 artışla ortalama 0,0000513 dolar fiyattan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi yaklaşık %155,13 artışla 150.200.772 dolar olarak kaydedildi. Bununla birlikte, CoinMarketCap’te 213. sırada yer almakta.

4 Kasım 2021’de, coin tüm zamanların en yüksek fiyatı (ATH) olan 0.0003437 doları kaydetti. O zamandan beri, Floki Inu fiyatı çekişini kaybetti. Bununla birlikte güneye döndü ve şu anda tüm zamanların en yüksek fiyatının (ATH) -88.38% altında işlem görüyor.

Yol haritasından Amino Rewards ile bağlantı kurmaya kadar, bu son fiyat rallisinin çeşitli nedenleri var. Floki Inu’nun resmi Twitter hesabına göre, bu yol haritası Floki Inu topluluğuna projenin hedefleri konusunda şeffaflık sağlayacak.

Floki Inu ile spor ve sağlık için bir Web3 ödül ağı olan Amino Rewards arasındaki ittifak, platformun tüm tokenlerini yalnızca Floki’nin kripto dolap protokolü ile 4 milyon ila 8 milyon dolar aralığında kilitlemesine olanak tanıyacak.

Kaynak : CoinGape
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?