Şubat 4, 2022

Balinalar Coinbase’de Yeni Listelenen Bir Altcoin’e Yöneliyor!

Balina gözetleme platformu WhaleStats’tan elde edilen veriler, derin cepli kripto yatırımcılarının düşük değerli altcoin Render Token’ı (RNDR) satın aldığını gösteriyor.

Coinbase yakın zamanda yaptığı bir açıklama ile RNDR’nin 2 Şubat’tan itibaren platformunda kullanıma sunulacağını duyurmuştu.

Render, Perşembe günü en büyük 1000 Ethereum sahibi arasında en çok satın alınan beşinci token oldu. En zengin kripto yatırımcıları, 24 saatlik bir süre içinde 2.171 dolar değerinde ortalama 616 RNDR coin satın aldı.

Az bilinen bir altcoin olmasına rağmen Render, perşembe günü en büyük 1000 Ethereum balinası arasında en çok satın alınan beşinci token oldu. 24 saatlik bir süre içinde, en zengin kripto yatırımcıları kişi başına 2.171 dolar değerinde ortalama 616 RNDR token satın aldı. ETH balinaların elinde, 35 milyon dolar değerinde RNDR bulunuyordu.

WhaleStats verileri ayrıca balinaların sanal gerçeklik dünyası Decentraland (MANA), menkul kıymet token platformu Polymath (POLY), katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC), merkezi olmayan oyun evreni Axie Infinity (AXS) ve bunların yanı sıra merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’i Curve DAO Token (CRV) gibi kripto varlıklarını biriktirdiğini ortaya koyuyor..

RNDR, ilk blockchain tabanlı eşler arası GPU işleme ağı ve üst düzey 3D içerik oluşturmayı daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan 3D pazar yeri olan Render Network’ün yerel kripto varlığıdır.

Coinbase, yeni listelenen token hakkında şunları söylüyor:

“Node operatörleri, Render Network’ü kullanarak, Render Token’lar (RNDR) karşılığında “render”leri işleyerek boşta olan GPU’larından para kazanmayı seçebilirler. RNDR daha sonra ağ içinde 3D içerik oluşturmak için kullanılabilir veya operasyonel maliyetleri ödemek için diğer kripto para birimleriyle takas edilebilir.”

Render Network, Coinbase’in listeleme duyurusunun ardından 4.07 dolara kadar yükseldi, ancak o zamandan beri geri çekildi ve yazım sırasında token 3,46 dolardan işlem görüyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.