Balinalar Bu Meme Coin’e Milyonlarca Dolar Yatırım Yaptı! Yükseliş Yolda mı?

0

Dogecoin katili olarak ün salan fakat bugünlerde kendi başına büyük işler başarmaya çalışan Shiba Inu, yakın zamanda balinaların ilgisini çekmeye başlamıştı. Yakın zamanda gelen haberlere göre balinalar milyonlarca dolar değerinde, “milyarlarca SHIB” satın aldı. Peki bu durum piyasaları nasıl etkileyecek, SHIB fiyatına ciddi yükseliş görmek mümkün mü?

  • Elinde yüklü miktarda Ethereum (ETH) bulunduran bir balina, yakın zamanda 49.9 milyar SHIB satın aldı (yaklaşık 1.2 milyon dolar).
  • Balinadan gelen bu habere ek olarak Shiba Inu artık Coin Cloud aracılığıyla ABD ve Brezilya’daki 4000 ATM’den satın alınabilir olmaya başladı.
  • SHIB aynı zamanda Asya pazarında da ilgi çekti ve Ekim ayında trend olan ilk 10 coinden birisi oldu.
  • SHIB, kripto Twitter’da 637.366 söz ile geçtiğimiz hafta sosyal hakimiyette ikinci sırada yer aldı.

Analistlere göre balinaların SHIB biriktirmesini takiben SHIB fiyatında %100’ün üzerinde artış görülebilir!

Ethereum balinası olarak tanımlanan büyük yatırımcı, bugün erken saatlerde Binance’de 1.2 milyon dolar değerinde 49.9 milyar SHIB satın aldı. SHIB fiyatı ise büyük bir rallinin ardından düştü; balinalar düşüş boyunca Dogecoin katili SHIB biriktirmeye başladı.

Benzeri durum SHIB’te daha önce de yaşanmış. SHIB fiyatındaki güçlü bir düşüş sonrası bir balina birikimi görülmüş ve onu takiben hızlı bir yükseliş görülmüş. Analistlere göre bu durum tekrar edebilir.

SHIB ekosistemindeki güncellemeler arasında “Shiboshis” (ShibaSwap’ta basılan 10.000 NFT) için adlandırma özelliği ve Coin Cloud ATM’lerinden satın alma olanakları sunuldu.

Coin Cloud, ABD ve Brezilya genelinde 4000 ATM ile dünyanın en büyük iki yönlü dijital para birimi ağı olarak kabul ediliyor. ATM ağı artık SHIB destekliyor. Bu, SHIB’i kullanıcılar için daha erişilebilir hale getiriyor ve faydalarını arttırıyor.

Shiba Inu şu an gerek tüccarlar tarafından gerek de sosyal medya takipçileri tarafından en çok konuşulan ikinci kripto varlık olmaya devam ediyor. Asya pazarı ise en çok ilgi gösterdiği 10 kripto varlık arasında SHIB’e yer verdi.

Tüm bu gelişmeler sonrasında biri kripto para analisti ve SHIB tüccarı olan @army_shiba, altcoin fiyatının %100 artmasını ve bir sonraki hedef olan 0,0005 dolara ulaşmasını bekliyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın