Balinalar Birikim Çılgınlığında: Bu Coin’den 205 Milyar Aldılar!

Piyasalarda yaşanan türlü gelişmeler balinaların ilgisini pek çekmemiş. En büyük 32. Shiba Inu balinası birikimine devam ediyor. İşte balinanın satın aldığı SHIB miktarı.

Etherscan.io tarafından tespit edilen işlem şaşırttı. En büyük 32. Shiba Inu balinası kısa bir süre önce 2.5 milyon dolar harcadı. Harcadığı bu miktarın tamamıyla SHIB satın aldı. Bu miktar 205.815.302.436 (205,81 milyar) olarak kaydedildi.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Balina, yaklaşık 9 saat önce ilk işlemini gerçekleştirdi ve cüzdanına 41.132 dolar değerinde 3.377.07.506 (3.37 milyar) SHIB ekledi. Balina, SHIB varlıklarını daha da artırmak için ikinci bir işlem yaptı. Bu işlemle 2.46 milyon dolar değerinde 202.438.224.930 (202.43 milyar) SHIB biriktirdi.

Shiba Inu balina aktivitesi

Muazzam birikimin ardından, büyük Shiba Inu Balinalarının varlıkları, 34.235.889 dolar değerinde 2.831.752.649.076 (2.83 trilyon) SHIB’e yükseldi.

Balinaların yatırımı, Binance’in Fransa merkezli kripto donanım cüzdan sağlayıcısı Ledger ile ortaklık kurarak Shiba Inu’nun ana akım benimsemesini artırmasının ardından geldi. Bu ortaklık sayesinde, doğrulanmış Binance kullanıcıları Visa ve Mastercard dahil olmak üzere banka kartları aracılığıyla fiat kullanarak Shiba Inu dahil 80’den fazla kripto para birimi satın alabilecekler.

Binance ayrıca 1 Kasım’da Shiba Inu’yu Binance Pay’e ekleyerek dünya çapında milyonlarca potansiyel işletmenin SHIB’İ ödeme olarak kabul etmesinin önünü açtı.

Bu gelişmelere rağmen, SHIB fiyatı pek hareketli değil. 24 saatlik işlem hacmi 655.016.126 dolar ile son güne kıyasla %4.08 düşüşle 0.0000122 dolardan.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?