Şubat 3, 2023

Balinalar 40 Trilyonluk Yakım Gelen Bu Meme Coin’e Akın Ediyor!


BabyDoge (BABYDOGE) Binance Smart Chain’deki (BSC) en büyük 2.000 balina tarafından en çok satın alınan ilk 10 token arasına girmeyi başardı. Meme coin bununla da yetinmedi aynı zamanda, en büyük 100 BSC balinası arasında da en çok satın alınan ilk 10 token listesinde üçüncü sırayı aldı. Detaylar haberimizde.

Blockchain tabanlı bir balina izleme platformu olan WhaleStats, meme coin başarısını Twitter üzerinden paylaştı. WhaleStats bir tweet’te sıcak gelişme olarak şunları duyurdu:

“BabyDoge şu anda son 24 saatte 2000 en büyük BSC balinası tarafından satın alınan ilk 10 token arasında yer alıyor.”

Platform ayrıca Fantom (FTM) ve Cardano (ADA) gibi varlıkların da listede olduğunu ortaya koydu.

Twitter dışında platformun resmi web sitesine bakıldığında dikkat çeken başka bir başarı daha var. Buna göre, BABYDOGE ilk 100 BSC balinası arasında en çok satın alınan üçüncü ve stablecoin’ler hariç en çok satın alınan ilk token haline gelmiş durumda. Bu balinalar arasında BABYDOGE için ortalama satın alma tutarı 396 dolar seviyesinde ve bu, herhangi bir varlık için en yüksek değerdir (stablecoin’ler hariç).

Meme coin tether analizi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BABYDOGE’un en çok satılan token’lar listesinde yer almadığını belirtmekte fayda var. Bu, balinaların özellikle BABYDOGE token’larını biriktirirken, çoğunun yatırımlarını tutmayı ve satmamayı tercih ettiğini gösteriyor.

Bunların yanında meme coin, piyasa çapındaki son düşüşe rağmen son 24 saatte %10’un üzerinde kazanç kaydeden birkaç varlık arasında yer alıyor. BABYDOGE 24 saatte %15.51 artışla 0.000000001757 dolar seviyesinde işlem görüyor.

BABYDOGE fiyatı, ekibin 682 trilyon token’ı yaktıklarına dair resmi açıklama yapmasının ardından dün toparlandı. Ticaret hacmi de, %85 oranında arttı. Bu artış, artan balina ilgisine ilişkin son verileri doğrulamaktadır.

Bunların yanında CryptEye’dan alınan veriler de, son 24 saatte 40 trilyon meme coin’in dolaşımdan kaldırıldığını ortaya koyuyor.

BabyDoge yakım oranı verisi

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?