Aralık 2, 2023

Balinadan Dikkat Çeken Hareketler: BLUR Token’ını Satıp Bu Altcoin’den Aldı!

Bugün erken saatlerde analiz platformu Lookonchain bir X gönderisinde bir balinanın 1,78 milyon Blur (BLUR) tokenını yaklaşık 894 bin dolar karşılığında sattığını paylaştı. Lookonchain’in verileri, kişinin BLUR token’larını 0,502 dolar fiyatla sattığını gösterdi.

Bundan sonra balina, 15,11 dolar fiyattan 82.957 Chainlink (LINK) token satın almak için 1,25 milyon dolar harcadı. Toplamda balina, ortalama 14,82 dolar fiyattan yaklaşık 2,87 milyon dolar değerinde toplam 193.438 LINK satın almıştır.

Bu iki tokenın fiyatlarının geçtiğimiz gün boyunca ne yaptığına bakıldığında, BLUR’un balinanın satışının etkisini kesinlikle hissettiği açıktır. Haber yazıldığı sırada BLUR  fiyatı son 24 saatte %2,86 oranında düşüşle 0,5081 dolar değerinde.BLUR fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Token’ın 24 saatlik işlem hacmi, geçtiğimiz gün yaklaşık %9’luk bir darbe aldıktan sonra 157.264,198 dolar olarak gerçekleşti. Ayrıca, altcoin‘in piyasa değeri 569.483.761 dolara düşerek BLUR’u piyasa değerine göre en büyük 82. kripto para birimi olarak sıraladı. Bu da BLUR’u 81. sıradaki Chiliz’in (CHZ) hemen arkasına yerleştirdi.

Token’ın son fiyat tökezlemesi de haftalık performansını -%17,92’ye düşürdü. Bu yılın Şubat ayında tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 45,98 dolara ulaşmasından bu yana, altcoin‘in fiyatı mevcut seviyesinde işlem görmek için %98’in üzerinde düştü.

Chainlink usdt grafiği

Öte yandan, balinanın LINK’i satın alması, token’ın geçtiğimiz işlem gününde %6’dan fazla fiyat artışının arkasındaki nedenlerden biri olabilir. Bu da LINK’in haftalık performansını yeşil bölgeye geri döndürerek +%7’ye çıkardı.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?