Mart 8, 2024

Balinadan 620 Milyonluk Altcoin Alımı: Kısa Sürede Dev Kâr!

Ethereum ağında toplamda 620 milyon doları aşan çeşitli önemli alımlar dikkat çekti. Spot On Chain verilerine göre, bir saat içinde 59 milyon DAI kullanılarak yaklaşık 15.003 ETH alındı. Son dört günde, bu cüzdanlar ortalama 3.801 dolarlık fiyatla yaklaşık 620.7 milyon DAI harcayarak 163.295 ETH topladı. Balina kısa sürede tahmini 24.3 milyon dolarlık bir kazanç elde etti.

Bu işlemler, Richard Heart’ın HEX ve PulseX’in kurucusu olduğu ve tartışmalı figürlerle ilişkilendirilen PulseChain projesiyle bağlantılı cüzdanlarla ilişkilendirilmiştir. PulseChain, kripto topluluğunda tartışmalara neden oldu. Ancak, PulseChain ile ilişkili kuruluşlar Ethereum’a önemli yatırım yaparak dijital varlıklara güven duyduklarını gösteriyorlar.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum fiyatındaki artışa dikkat çekiliyor, çünkü fiyatlar 4.000 dolar seviyesine yaklaşıyor. Şu anda, ETH 3.939 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %3.74 arttı. Bu, Ethereum’un hem perakende hem de kurumsal yatırımcılardan büyük ilgi gördüğünü ve uzun vadeli potansiyeline güvenildiğini gösteriyor.

Ethereum fiyatındaki artış, 13 Mart’ta planlanan Dencun güncellemesine olan ilgiyi artırıyor. Bu güncelleme, Ethereum ağının genel kullanıcı deneyimini ve verimliliğini artırmayı amaçlayan katman-2 işlemlerinin maliyetini büyük ölçüde azaltmayı hedefliyor.

Dencun yükseltmesinin yaklaşmasıyla birlikte, piyasa gözlemcileri Ethereum piyasasındaki fiyat hareketlerini dikkatle izliyor. Büyük yatırımcılar tarafından gerçekleştirilen son aktiviteler, Ethereum’un kripto para pazarındaki liderliğini güçlendirerek çevresindeki önemli ilgi ve iyimserliği vurguluyor.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?