Eylül 4, 2023

Balina Yine 4,6 Trilyonluk Devasa Meme Coin’i Harekete Geçirdi: Topluluk Heyecanlı!


Balinalar, Shibarium’un yakın zamanda yeniden piyasaya sürülmesinin ardından aktif olarak Shiba Inu (SHIB) ve BONE token ticareti yapıyor. Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium’u %1500 oranında ölçeklendirmeyi ve güvenliğini ve faydasını artırmayı vaat ediyor. Bir balina 4,6 trilyon SHIB token’ını tekrar hareket ettirdi.

Balina 4,6 Trilyon Shiba Inu Transfer Etti

Whale Alert 4 Eylül’de, 35 milyon dolar değerindeki 4,61 trilyon SHIB’in kripto borsası Bitvavo’dan bir balina tarafından taşındığını bildirdi. Trilyonlarca SHIB taşıyan bilinmeyen bir cüzdan, toplulukta heyecan yaratıyor.

Bazıları, balina aktivitesi fiyatlarda yaklaşan bir yükseliş hareketine işaret ettiği için SHIB satın alma zamanının geldiğine inanıyor. SHIB ve BONE fiyatları, mainnet lansmanında yaşanan sorunların ardından geçen ay sırasıyla %10 ve %35 değer kaybetti.

Bu, Etherscan’daki son işlemlerin analizine göre, bir aydan fazla bir süredir 4,6 trilyon SHIB’i hareket ettiren aynı balina. Ayrıca, bir Shibarium mainnet validator token işleminin varlığı, bunun Shibarium validator ile ilgili olabileceğini göstermektedir. Doğrulayıcı olabilmek için bir kullanıcının en az 10.000 BONE token kilitlemesi gerekir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shibarium 1 milyon cüzdanı aştı. Bu, Shiba Inu’nun Shibarium ağına olan talebi ve fiyatlarda olası bir artışı gösteriyor.

SHIB ve BONE Fiyatları Yeniden Yükselecek mi?

Shiba Inu ekosistem token’ları, Shibarium’un yeniden açılmasına rağmen çoğunlukla baskı altında kaldı. SHIB fiyatı son 24 saatte %2 düştü. Fiyat şu anda 0.0000077 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,00000765 dolar ve 0,00000782 dolar.

Bu arada, BONE fiyatı geçen hafta küçük bir toparlanmanın ardından son 24 saatte %0,5 düşüşle 1,08 dolardan işlem görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek değerleri sırasıyla 1,02 dolar ve 1,09 dolar.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?