Mart 14, 2023

Balina Satın Alma Çılgınlığıyla Bu Altcoin’in Fiyatı Arttı!

Kripto para piyasası son düşüşün ardından büyük bir yükseliş ivmesi yakaladı. Toplam piyasa değeri yeniden 1.08 trilyon dolara kadar çıkmayı başardı. Bu büyüme lider altcoin Ethereum (ETH) fiyatında da kendini gösterdi. Yazım sırasında Ethereum, CoinMarketCap verilerine göre 1.677 dolar seviyesinde işlem görüyor ve geçtiğimiz güne kıyasla %4.57 değer kazanmış durumda.

Ethereum büyümesi ile ilgili ilginç bir veri daha var. Yükselişin ortasında büyük miktarlarda altcoin satın alan balinaların faaliyeti dikkat çekti. Kripto analisti @Ali_charts tarafından paylaşıldığı üzere, yaklaşık 1.000 ila 10.000 Ethereum birimine sahip olan bu özel balinalar, kripto piyasası son zamanlarda düşerken çantalarına 400.000 ETH daha ekledi. Bu satın alımın yaklaşık 600.000.000 dolar değerinde olduğu tahmin ediliyor.

Görüldüğü üzere alımın hemen ardından bir yükseliş gelmiş. Bu gelişme Ethereum’un mevcut fiyat artışına katkıda bulunmuş olabilir.

Derin cepli yatırımcıların gelecek vaat eden temel ve tekniklere sahip bir varlık kadar biriktirdiğini görmek şaşırtıcı değil.

Altcoin Yükselişi Geçici Mi?

Kripto piyasaları oldukça hareketli günlerden geçiyor. Kripto para birimlerinde yaşanan hızlı düşüş ve ardından gelen artış, birçok kişinin son yükselişi sahte bir yükseliş olarak değerlendirmesine yol açtı. Çünkü çöküşe neden olan ters rüzgarlar bugün piyasada hala görülüyor.

Yükselişe rağmen ortada dolaşan bir dizi olumsuzlukla, birçok topluluk üyesi mevcut yükselişin geçici olabileceğini tahmin ediyor, ancak bazı topluluk üyeleri bunun bir sonraki boğa koşusunun tetikleyicisi olabileceğine inanıyor.

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?