Ocak 24, 2023

Shibarium Beklentisi: Balina Milyonlarca Meme Coin Aldı!

Shiba Inu Ekosisteminin yönetişim tokenı BONE ShibaSwap’in yeni bir balinası kısa süre önce ortaya çıktı. Balina, cüzdanına 1,52 milyon dolar değerinde token ekledi.

Etherscan.io verilerileri yepyeni bir balina’nın son 24 saat içinde önemli bir işlemle 1.529.000 dolar değerinde 1.100.000  BONE biriktirdiğini duyurdu. Habere göre, büyük satın alma işlemi dün gece saatlerinde gerçekleşti.

Shiba Inu balinası BONE topluyor

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz satın alma işleminin ardından cüzdan, Bone ShibaSwap’in en büyük sahipleri arasında 17. sırada yer aldı.

BONE, Shibarium için Kritik Öneme Sahip

Çok beklenen Shibarium Katman 2 çözümünün potansiyel sürümü yaklaştıkça, giderek daha fazla sayıda büyük borsa ve büyük yatırımcı Shiba Inu’nun yönetim tokenı BoneShibaSwap’e ilgi gösteriyor. Bunun nedeni, BONE’un Shibarium protokolündeki işlem ücretlerini (yerel gaz token’ı) ödemek için kullanılan ana token olacak olması. Bu durumun yakın gelecekte talebi artırması bekleniyor.

Son zamanlarda BONE, New York merkezli bir kripto borsası olan Uphold, Hindistan’ın önde gelen dijital varlık borsası SunCrypto ve Cayman Adaları merkezli bir kripto para borsası olan StealthEX dahil olmak üzere birçok büyük borsada listelendi. Bu durumun, token için olumlu bir gelişme olduğu söylemek mümkün.

Bunlarla birlikte BONE token geçtiğimiz ay da güçlü bir performans gösterdi. CoinGecko’nun verilerine göre, son 30 gün içinde %69,9 artış gösterdi. Raporun hazırlandığı sırada BONE, son 24 saatte %-0,6 düşüşle 1,39 dolardan işlem görmekte olup işlem hacmi 5.067.625 dolar civarında.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?