Balina Alarmı: Fiyatı Artan Bu Altcoin’de 70 Milyonluk Transfer Gerçekleşti!


Popüler altcoin XRP’nin fiyatı yükselmeye devam ederken, son 24 saat içinde büyük miktarda kripto varlığı balina yatırımcıları tarafından hareket ettirildi. Bu işlemler, kripto para balina izleme hizmeti Whale Alert tarafından bildirildi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Whale Alert verilerine göre, son 24 saat içinde Bitstamp kripto para borsası ile farklı bilinmeyen cüzdanlar arasında toplam 70.339.320 milyon (70.33 milyon) XRP transfer edildi. Mevcut 0.52 dolarlık fiyatla, coin’ler yaklaşık 36.57 milyon dolar değerindeydi.

İşlem Detayları

Whale Alert, bilinmeyen bir cüzdandan Ripple’ın resmi İsteğe Bağlı Likidite (ODL) ortaklarından Bitstamp’a 25 milyon XRP‘nin hareket ettiğini bildirdi. Bu miktar, işlem sırasında yaklaşık 12.88 milyon dolar değerindeydi.

Benzer bir gelişmede, 20 milyon XRP (10.33 milyon dolar) da isimsiz bir kripto para cüzdanından Bitstamp’a transfer edildi.

Birkaç dakika sonra Bitstamp borsasındaki bir adresten bilinmeyen bir cüzdana 13.13 milyon dolar değerinde toplam 25.339.320 (25.33 milyon) XRP gönderildi.

Altcoin Fiyatı İvme Kazandı

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, bu büyük hareketler, XRP değerindeki bir artışın ortasında yaşandı. Ripple, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna karşı bir davada özet karar hareketini halka açık olarak sunduğundan beri kripto para birimi yükseliş sinyalleri veriyor. Altcoin şu anda son 24 saatte %8 artışla 0.52 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?