Kasım 9, 2019

Bakkt’ın Yeni Rekoru!

Büyük beklentiler ile piyasaya giren ama sonrasında tam bir hayal kırıklığı yaratan Bakkt platformu iyileşmeye devam ediyor.

9000 dolar seviyelerinde seyreden Bitcoin fiyatı dün ani bir düşüş yaşadı. Şu an için Bitcoin’in, 9000 dolara seviyelerine yeniden ulaşmaya çalıştığı sırada Bakkt Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri hacmi yeni bir rekora imza attı.

Henüz çok uzun bir geçmişe sahip olmayan platform, ilk etapta beklenilen başarıyı yakalamadı. Ama platformun, için de bulunduğumuz günlerde iyi bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

Bakkt tarafından paylaşılan bilgiye göre Cuma günü 1741 BTC değerinde sözleşme alınıp satıldı. Bu sayı yaklaşık olarak, 15.5 milyon dolara tekabül ediyor. Bu şu an kadar ki en yüksek seviye. En güncel rekor seviyesi ise 25 Ekim 2019’da kaydedilmişti. 25 Ekim’de platform, 10.3 milyon dolar değerinde bir işlem hacmine ulaşmıştı. Cuma günü elde edilen rekor seviyesi ise bunun çok üstünde.

Elde edilen yeni hacim rekoru, Bitcoin’in 9250 dolar seviyelerinden 8600 dolara kadar gerilemesiyle birlikte geldi. Bu yeni rekorla birlikte kasım ayına güzel bir başlangıç yapan Bakkt’ın bu ay içerisinde performansını daha da iyileştirmesi bekleniyor.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?