Baby Doge Coin Fiyat Tahmini: %36’lık Bir Artış Yeterli Olmayabilir, İşte Nedeni

0
Baby Doge Coin Fiyat Tahmini: %36'lık Bir Artış Yeterli Olmayabilir, İşte Nedeni

Baby Doge Coin alıcıları, kripto piyasasındaki son düşüşlerden etkilenmemiş gibi görünüyor. Son zamanların gözde meme coin’i olan Baby Doge, 20-23 Ocak tarihleri arasında tam %50’lik bir düşüşle başa çıkarken, yatırımcılar daha geniş FUD’nin ortasında tokenlerini boşaltmak yerine agresif bir şekilde düşüşlerde satın almayı seçti. Sonuç olarak, BABYDOGE son 24 saatte %36’lık bir tırmanış gerçekleştirdi Bu yükseliş, meme coin’ler arasındaki bir günde gerçekleşen, şimdiye kadarki en yüksek üçüncü artış oldu.

Baby Doge Coin Grafiği, 4 saatlik Zaman Dilimi

Babydoge fiyat analiz

Baby Doge Coin’in rallisinin istikrarlı bir yükseliş trendine dönüşmesi için fiyatın bazı engellerin üzerine kapanması gerekecek. 4 saatlik 20-SMA (mavi), %78.6 Fibonacci, 50-SMA (sarı) ve 0.000000005224 dolar, BABYDOGE‘un sonraki birkaç seansta kapatmak zorunda olduğu %12’lik bir boşluk içinde yer aldı.

Bu seviyelerde aşağı yönlü bir ret, BABYDOGE fiyatının 0,000000003200-0,000000002694 dolar arasında bir talep alanına geri dönmesine neden olabilir. Bölge, hem 4 saatlik 200-SMA (yeşil) hem de günlük 50-SMA (gösterilmemiştir) tarafından desteklendi ve bu da onu önemli bir destek haline getirdi. %50 ve %38.2 Fibonacci seviyelerinde erken kesintiler beklenebilir ancak aynı bölgeler daha düşük bir geri dönüş olasılığı içeriyordu.

Göstergeler

Şaşırtıcı bir şekilde, alış ve satış sinyalleri sunan ‘SuperTrend göstergesi’ düşüş eğilimini sürdürdü. Endeks, BABYDOGE’un bir satın alma sinyalinin oluşması için ek %20 daha tırmanması gerektiğini düşünüyor.

Buna karşın MACD daha az karamsar görünüyor ve daha kısa bir zaman diliminde bir yükseliş geçişi gözlemledi. Yeni long pozisyonlar piyasaya girebilse de, BABYDOGE, büyük bir satış baskısını ortadan kaldırmak için fiyat bariyerlerini kapatmak zorunda kaldı. O zamana kadar herhangi bir satın alma siyanli ise indirimli olmalıdır.

Sonuç Olarak

Baby Doge %36’lık hızlı bir sıçrama yakalayabilmesine rağmen, boğalar ayaklarını pedaldan çekmeyi göze alamazlar. Bir dizi fiyat engeli yükseliş çabasını reddederse, BABYDOGE 0,000000003200-0,000000002694 dolar arasında bir destek bölgesine ulaşana kadar güneye hareket edecektir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın