Ocak 12, 2022

Axie Infinity Fiyat Tahmini: AXS %30’luk Bir Artışa Başlıyor!

Axie Infinity fiyatı, 3 günlük talep bölgesinden sekerek 58.22 dolardan 69.22 dolara çıkarak bir yükseliş trendinin başladığını gösteriyor. Yatırımcılar, AXS’nin %30 artmasını ve haftalık direnç bariyerini 94.98 dolarda yeniden test etmesini bekleyebilirler.

Öte yandan 58.22 dolar destek seviyesinin kırılması, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Axie Infinity (AXS) fiyatı, çok önemli bir yüksek zaman çerçevesi destek seviyesinin altına düştü ve dik bir düzeltmeye yol açtı. Bu düşüş, AXS’in önemli bir seviyeden daha sıçrayarak büyük bir yükselişi başlatmasıyla sona ermiş görünüyor.

Axie Infinity fiyatı bir boğa rallisine hazırlanıyor

Axie Infinity fiyatı, haftalık destek seviyesinin 94.98 doların üzerine çıktıktan sonra kabaca %33 düştü. Bu aşağı hareket, söz konusu desteği bir direnç bariyerine çevirdi ve 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’yı (SMA) 85,17 dolardan dilimledi.

Bununla birlikte, 58.22 dolardan 69.22 dolara uzanan 3 günlük bir talep bölgesi, gelen satış baskısını emerek kurtarmaya geldi. Sonuç olarak, AXS kabaca %15 ralli yaptı ve yeni bir yükselişe hazır görünüyor.

Kısa vadeli trader’lar, mevcut pozisyonda long bir pozisyon açabilir veya bölgenin yeniden test edilmesini bekleyebilir.

85.17 dolardaki 200 günlük SMA, yoldaki tek engel olacak ve bunu aşmak, Axie Infinity fiyatının haftalık direnç bariyerini 94.98 dolarda yeniden test etmesine izin verecek. Bu hareket, %28’lik bir yükseliş oluşturacak ve yatırımcıların kâr elde edebileceği bir seviyedir.

Yükseliş görünümü sağlam görünse de, Bitcoin U dönüşü yapmaya karar verirse, Axie Infinity fiyatı için işler hızla ters gidebilir. AXS’yi 3 günlük talep bölgesinin alt sınırı olan 58.22 doların altında bir günlük kapanış yapmaya iten herhangi bir düşüş, daha düşük bir dip yaratacak ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Bu gelişme, Axie Infinity fiyatının %5 daha düşmesinin ve 56.03 dolarlık destek tabanını tekrar ziyaret etmesinin yolunu açabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Fxstreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.