Axie Infinity Fiyat Tahmini: AXS %30’luk Bir Artışa Başlıyor!

0

Axie Infinity fiyatı, 3 günlük talep bölgesinden sekerek 58.22 dolardan 69.22 dolara çıkarak bir yükseliş trendinin başladığını gösteriyor. Yatırımcılar, AXS’nin %30 artmasını ve haftalık direnç bariyerini 94.98 dolarda yeniden test etmesini bekleyebilirler.

Öte yandan 58.22 dolar destek seviyesinin kırılması, yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Axie Infinity (AXS) fiyatı, çok önemli bir yüksek zaman çerçevesi destek seviyesinin altına düştü ve dik bir düzeltmeye yol açtı. Bu düşüş, AXS’in önemli bir seviyeden daha sıçrayarak büyük bir yükselişi başlatmasıyla sona ermiş görünüyor.

Axie Infinity fiyatı bir boğa rallisine hazırlanıyor

Axie Infinity fiyatı, haftalık destek seviyesinin 94.98 doların üzerine çıktıktan sonra kabaca %33 düştü. Bu aşağı hareket, söz konusu desteği bir direnç bariyerine çevirdi ve 200 günlük Basit Hareketli Ortalama’yı (SMA) 85,17 dolardan dilimledi.

Bununla birlikte, 58.22 dolardan 69.22 dolara uzanan 3 günlük bir talep bölgesi, gelen satış baskısını emerek kurtarmaya geldi. Sonuç olarak, AXS kabaca %15 ralli yaptı ve yeni bir yükselişe hazır görünüyor.

Kısa vadeli trader’lar, mevcut pozisyonda long bir pozisyon açabilir veya bölgenin yeniden test edilmesini bekleyebilir.

85.17 dolardaki 200 günlük SMA, yoldaki tek engel olacak ve bunu aşmak, Axie Infinity fiyatının haftalık direnç bariyerini 94.98 dolarda yeniden test etmesine izin verecek. Bu hareket, %28’lik bir yükseliş oluşturacak ve yatırımcıların kâr elde edebileceği bir seviyedir.

Yükseliş görünümü sağlam görünse de, Bitcoin U dönüşü yapmaya karar verirse, Axie Infinity fiyatı için işler hızla ters gidebilir. AXS’yi 3 günlük talep bölgesinin alt sınırı olan 58.22 doların altında bir günlük kapanış yapmaya iten herhangi bir düşüş, daha düşük bir dip yaratacak ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır.

Bu gelişme, Axie Infinity fiyatının %5 daha düşmesinin ve 56.03 dolarlık destek tabanını tekrar ziyaret etmesinin yolunu açabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın