Axie Infinity (AXS) Ayı Piyasası Koşullarına Yakınlaşıyor – AXS Fiyatı Bu Seviyeye Gerileyebilir!

0
Axie Infinity (AXS) Ayı Piyasası Koşullarına Yakınlaşıyor - AXS Fiyatı Bu Seviyeye Gerileyebilir!

Axie Infinity (AXS) fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %60 değer kaybetti. Hacim profili azalmaya devam ettikçe satış baskısı devam ediyor. Öte yandan AXS, mum gövdeleri ve Tenkan-Sen arasında önemli boşluklar yaratmaya devam ederse, bir sıçrama beklenebilir.

Axie Infinity fiyatı, kripto pazarındaki genel düşüşü takip ediyor ve düşmeye devam ediyor. Buna ek olarak, kar elde etme ve daha geniş kripto para piyasası zayıflığı, oyun token‘ları ve metaverse kripto varlık sınıfları üzerinde ağırlık yaratmaya devam ediyor.

Axie Infinity fiyatı 70 dolarda geçici destek buluyor olsa da bu bölgeyi tutamaması durumunda daha düşük seviyelere doğru sert bir ilerleme kaydedebilir. Axie Infinity fiyatı, birincil ticaret yönünü belirlemeden önce birkaç gün konsolide edebilir.

Hacim Profilindeki 70 dolardaki en büyük ikinci yüksek hacimli node (düğüm), AXS için bir destek bölgesi oluşturdu, ancak bunun daha fazla satış baskısını durdurmak için yeterli olup olmadığı görülüyor.

Günlük mum çubuklarının gövdeleri ile Tenkan-Sen arasındaki boşluklar, Axie Infinity fiyatının ne kadar düşebileceğini geçici olarak sınırlayabilir, ancak bu, başka bir düşüş başlamadan önce sadece bir duraklama olabilir. Hacim Profili, Axie Infinity fiyatının bir sonraki birincil destek bölgesini bulması beklenen 65 ila 50 dolar arasında önemli ölçüde inceliyor.

50 dolarlık değer alanı birkaç nedenden dolayı hayati önem taşıyor. İlk olarak, bu seviye önemli bir psikolojik sayıyı temsil ediyor. İkincisi, 45 dolar ile 50 dolar arasındaki değer alanı arasında yüksek hacimli bir düğüm var ve üçüncüsü, en yakın Fibonacci düzeltmesi (%38.2) 46 dolarda yer alıyor. Son olarak, Axie Infinity fiyatı 65 doların altına düşerse, 50 dolarlık değer alanı daha fazla düşüş momentumunu önlemelidir.

Boğaların, mevcut düşüş eğilimini geçersiz kılmak için Axie Infinity fiyatını günlük Kijun-Sen’in üzerinde 95 doların üzerinde bir kapanışa yükseltmesi gerekecek.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın