Temmuz 22, 2020

Avalanche, 4,5 Saatte 42 Milyon Dolar Topladı!

Avalanche, uzun zamandır beklenen halka açık satışını 4,5 saatten daha kısa bir sürede tamamladı. Proje 42 milyon dolar topladı.

Son derece ölçeklenebilir bir ekosistemde merkezi olmayan uygulamaları başlatmak için açık kaynaklı bir platform olan Avalanche’nin arkasındaki ekip AVA Labs, geçtiğimiz Çarşamba günü 4,5 saatlik bir token satışında 42 milyon dolar topladı. Satış, 2017’den beri ABD dışındaki en büyük ICO’lardan biri.

Avalanche, Cornell Üniversitesi Bilgisayar Bilimi Profesörü Emin Gün Sirer’in öncülüğünde bir Blockchain projesidir. AVA Labs genel müdürü John Wu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Piyasanın bu kalibredeki bir projeyi çok istediği açık. Avalanche’ın token satışının başarısı ve hızı, projemizin kalitesinin ve hem kurumsal hem de merkezi olmayan finans üzerindeki etkisinin bir göstergesidir.” ifadelerini kullandı.

Satılan token’lar henüz yatırımcılara dağıtılmadı. Avalanche ağı tam anlamıyla faaliyete geçtiğinde, dağıtım gerçekleştirilecek. Ağın Ağustos ayının sonuna kadar başlatılması bekleniyor.

Yatırımcılar, token satışına katılarak Avalanche ağının büyüme ve gelişimine katkı sunma hakkına sahip oldular. Son olarak AVAX token’larının şu anda herhangi bir borsada listelenmediği ancak gelecekte alım satım için uygun olabileceği de bildirildi.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?