Avalanche, 4,5 Saatte 42 Milyon Dolar Topladı!

0

Avalanche, uzun zamandır beklenen halka açık satışını 4,5 saatten daha kısa bir sürede tamamladı. Proje 42 milyon dolar topladı.

Son derece ölçeklenebilir bir ekosistemde merkezi olmayan uygulamaları başlatmak için açık kaynaklı bir platform olan Avalanche’nin arkasındaki ekip AVA Labs, geçtiğimiz Çarşamba günü 4,5 saatlik bir token satışında 42 milyon dolar topladı. Satış, 2017’den beri ABD dışındaki en büyük ICO’lardan biri.

Avalanche, Cornell Üniversitesi Bilgisayar Bilimi Profesörü Emin Gün Sirer’in öncülüğünde bir Blockchain projesidir. AVA Labs genel müdürü John Wu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Piyasanın bu kalibredeki bir projeyi çok istediği açık. Avalanche’ın token satışının başarısı ve hızı, projemizin kalitesinin ve hem kurumsal hem de merkezi olmayan finans üzerindeki etkisinin bir göstergesidir.” ifadelerini kullandı.

Satılan token’lar henüz yatırımcılara dağıtılmadı. Avalanche ağı tam anlamıyla faaliyete geçtiğinde, dağıtım gerçekleştirilecek. Ağın Ağustos ayının sonuna kadar başlatılması bekleniyor.

Yatırımcılar, token satışına katılarak Avalanche ağının büyüme ve gelişimine katkı sunma hakkına sahip oldular. Son olarak AVAX token’larının şu anda herhangi bir borsada listelenmediği ancak gelecekte alım satım için uygun olabileceği de bildirildi.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın