Ekim 14, 2022

%590 Artış: Meme Coin Yakım Oranı Fırladı!


Kripto piyasası son düşüşten kurtulamaya çalışıyor ve çoğu coin direnç seviyelerini aşmak için mücadele ediyor. Bununla birlikte gizemli bir cüzdan 116.47 milyon SHIB yakımı gerçekleştirdi ve 24 saat içinde 14 ayrı işlemle toplamda 132.06 milyon meme coin yakıldığı için Shiba Inu‘nun yanma oranı %590.44 arttı. Detaylar haberimizde.

Rapora göre gizemli cüzdan, yaklaşık bir saat önce gerçekleştirilen iki işlemde “inferno” adreslerine şaşırtıcı bir şekilde 61.526.340 (61.52 milyon) SHIB gönderdi. Etherscan.io’ya göre, anonim cüzdan, iki işlemin her birinde aynı miktarda, yani 30.763.170 (30.76 milyon) Shiba Inu yakımı gerçekleştirdi.

Shiba Inu kripto para

Bu iki yakım işlemini gerçekleştirmeden önce, aynı cüzdan yaklaşık 10 saat önce önemli bir işlemde 54.946.535 (54.94 milyon) meme coin yaktı. Toplamda, cüzdan tek başına 116.47 milyon meme coin yakımı gerçekleştirmiş oldu.

Sonuç olarak, Shiba Inu yanma oranı %590.44 hızla yükselirken, toplam 24 saatlik yakım değeri 132.068.912 (132.06 milyon) SHIB’e ulaştı.

SHIB burn

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, en büyük iki Shiba Inu Balinası, son 24 saat içinde 2.71 Milyon dolar değerinde 256.98 Milyar Shiba Inu alımı gerçekleştirdi.

[irp posts=”67082″ ]

Arzdaki azalma ve talepteki büyüme, Shiba Inu fiyatlarını son 24 saatte %7.15 oranında artırdı. Basın zamanında, Shiba Inu 24 saatlik işlem hacmi 424.450.690 dolar (424.45 milyon dolar) ile 0.00001042 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?