Eylül 23, 2022

%80’lik Artış Gelebilir: Analist Bu Altcoin’de Yükseliş Bekliyor!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve iki altcoin hakkındaki görüşünü güncellerken XRP için büyük bir artış öngördüğünü açıkladı.

Altcoin Sherpa takma adıyla tanınan analist, 183.000 Twitter takipçisine XRP’nin sonunda 0.87 dolara kadar çıkmadan önce 0.60 dolara yükselmesi gerektiğini söyledi.

Koinfinans.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Altcoin Sherpa’nın 0.87 dolar hedefine yönelik bir ralli, popüler kripto XRP için yaklaşık %80’lik bir artışa işaret edecektir.

Analist daha sonra Bitcoin fiyatını inceledi ve kripto paranın mevcut fiyat seviyesinin “bitkin” göründüğünü, yani yakında düşeceğini söyledi.

“BTC: 18.500 dolar civarındaki fitilin çok bitkin göründüğünü düşünüyorum, sıradaki fitillerin gelmesi muhtemel görünüyor. 18.000 ve 17.500 sıradaki talep alanları.” 

Bitcoin analizi

Yatırımcının radarındaki bir diğer kripto para Optimism (OP). Altcoin Sherpa, kısa vadede OP için bir sıçrama beklerken, nihayetinde 0.50 dolarlık alana gerilemesini beklediğini söyledi.

“OP: Bu mevcut alan, hacim profilinde oluşan bir HVN [yüksek hacimli düğüm], bu yüzden belki sıçrama yapabilir, ancak bence bu hala 0.50 dolara kadar rahat bir short pozisyon.”

OP analiz

Altcoin Sherpa, ApeCoin’i (APE) inceleyerek analizini tamamladı. Analist kripto para biriminin şu anda önemli bir fiyat seviyesinde olduğunu ve “korkutucu göründüğünü” söyledi.

“APE: 5.85 dolar bana göre önemli bir seviye, neredeyse iki haftadır bunun üzerinde günlük kapanış yapmadı. Bunu yapmak 6 doların ortası anlamına gelir, ancak bu güçlü bir seviye. Hâlâ portföyümde var ama 5.90 dolar civarında kârımı aldım. Biraz korkutucu görünüyor, bu yüzden burada biraz daha kâr alınabilir.”

Ape analiz

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the daily hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.