Ağustos 28, 2022

%100 Artış: Bu Meme Coin’de Yakım Oranı Hız Kazandı!


Son güncellenme : 29.08.2022 - 12:20

Shibburn Twitter hesabına göre, son yedi gün içinde 121’den fazla işlemde 1.214.431.010’dan fazla SHIB token’ı yakıldı. Buna göre, geçen hafta yakılan meme coin miktarına kıyasla bu hafta %100’den fazla bir artış gerçekleşti.

Önceki hafta kullanılmayan/ölü cüzdanlara 542 milyon SHIB gönderildi ve böylece Ağustos ayının başından bu yana yakılan milyarlarca SHIB arasına daha fazlası eklendi. Son saatlerde, birkaç SHIB yakım işlemi daha görüldü ve bu, daha önce düşen yanma oranında hafif bir artışa neden oldu. Yazının kaleme alındığı sırada, Shibburn web sitesine göre SHIB yanma oranı son 24 saatte %9.34 oranında artmış durumda.

Shiba yakım

Son 24 saat içinde, 10 işlemde 213.000.000’dan fazla SHIB yakıldı. Son bir saatte, ölü cüzdanlara tek bir işlemde 4 milyondan fazla SHIB gönderildi. SHIB topluluğu hala Shiba Inu yakma işleminin favori bir konu olarak görüyor ve yanan meme coin’lerin trilyonlara ulaştığını görmek istiyorlar. Bunların yanında, ShibaSwap 2.0 ve yaklaşmakta olan Katman 2 Shibarium’un her ikisinin de trilyonlarca SHIB yakma hipotezinde önemli roller oynaması bekleniyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Shiba Inu geliştiricilerinden Shytoshi Kusama, yakın zamanda yaptığı bir açıklamada trilyonlarca Shiba Inu’yu yakmanın “gerçek bir topluluk çabası” olacağını belirtti. Ona göre, proje birkaç yönde ilerliyor.

SHIB fiyat hareketi

Shiba Inu yazının kaleme alındığı tarihte 0.0000122 dolar seviyesinde işlem görüyor. Cuma günkü büyük satıştan sonra kripto para birimleri bir toparlanma girişiminde bulunduğundan piyasada hala hafif bir satış baskısı mevcut.

Bunların yanında WhaleStats verilerine göre, ilk 100 ETH balinası şu anda 148.354.507 dolar değerinde SHIB tutuyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : U Today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?