Kasım 11, 2023

Arthur Hayes’ten Dev Altcoin için Çılgın Tahmin: Yüzde 4669 Yükseliş Bekliyorum!


Son güncellenme : 11.11.2023 - 16:26

BitMEX kurucu ortağı Arthur Hayes, Ethereum fiyatının altı haneli bir fiyata ulaşabileceğini tahmin ediyor. Hayes, Bitcoin tahminlerini de ikiye katlarken, yaptığı çılgın fiyat tahminleriyle dikkat çekmeyi başardı

Arthur Hayes, kripto paralarda yükselişe geçmenin tam zamanı olduğuna inanırken, Ethereum için 100.000 dolarlık bir tahmin açıkladı. Bu, mevcut seviyeden yaklaşık %4.669’luk bir artış anlamına geliyor. BitMEX kurucusu ayrıca Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşacağı tahminini yineliyor.

Yeni bir blog yazısında görüşlerini açıklayan Hayes, para birimlerinin küresel çapta değer kaybettikçe, “en akıllı ticaretin” kripto varlıklarda ‘long’ yatırım yapmak olacağını söylüyor. BitMEX’in kurucusuna göre Bitcoin ve Ethereum “kriptonun rezerv varlıkları”, “diğer her şey ise değersiz”.

Hayes, BTC ve ETH’nin yanı sıra, kripto para piyasasında daha büyük bir riskle daha yüksek getiri potansiyeli sunan başka fırsatlar da olduğu düşüncesinde.

Diğer katman-1 projelerinde de hareketli günler yaşanıyor. Solana bunlar arasında en iyi örneklerden biri. Bu varlıkların bir çoğu ayı piyasasında pek iyi işler başarmadı. Bu da aşırı düşük seviyelerden yükselebilecekleri ve risk alan yatırımcıları ödüllendirebilecekleri anlamına geliyor. Unutmayın, bu ağların tamamı geliştirilmeye devam ediyor.

…Son olarak, her türlü DApp ve ilgili tokenleri pompalanacaktır. Bu en eğlenceli olanıdır, çünkü burada 10.000 kat getiri elde edersiniz. Tabii ki, aynı zamanda sağlam olma olasılığınız da daha yüksektir, ancak riskin olmadığı yerde getiri de yoktur.

Ethereum yazı yazıldığı sırada 2,097 dolardan işlem görürken Bitcoin 37,083 dolar değerinde.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?