Mart 20, 2024

Arthur Hayes Favori Üç Altcoin Projesini Açıkladı: Boğanın Yıldızı Olabilirler!

BitMEX’in kurucusu Arthur Hayes, mevcut boğa piyasası döngüsü sırasında üç altcoin projesine yönelik olumlu bir bakış açısı sergiledi. Hayes, Pomp Investments’ın kurucusu Anthony Pompliano’ya verdiği röportajda, bu projelerin gelecek vaat eden potansiyelleri hakkında görüşlerini paylaştı.

Hayes ilk olarak, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında faaliyet gösteren Pendle’nin (PENDLE), faiz oranı alanında önemli bir yenilik getirdiğini belirtiyor. Bu yenilik, kullanıcıların gelecekteki getirilerini tokenleştirme ve ticaretini yapma fırsatı sunarak DeFi ekosistemine önemli bir katkı sağlayabilir. Hayes’e göre Pendle, faiz oranlarına dayalı olarak yeni bir ticaret mekanizması sunarak DeFi alanında önemli bir boşluğu dolduruyor.

Pendle, son 24 saatte %10 artışla 2.71 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Hayes ayrıca, eşler arası dosya depolama ağı Filecoin’in (FIL) yapay zeka (AI) şirketleri tarafından veri depolama aracı olarak potansiyel kullanımının artacağına inanıyor. Filecoin’in sunduğu veri depolama hizmetleri, giderek daha fazla işletme ve geliştirici tarafından tercih ediliyor. Özellikle yapay zeka gibi uygulamaların artmasıyla birlikte, Filecoin’in sunduğu depolama altyapısı daha da önem kazanıyor. Bu durum, Filecoin’in gelecekte daha büyük bir kullanıcı kitlesi ve daha geniş bir kullanım alanı bulacağına işaret ediyor.

“Filecoin: Açıkçası AI anlatısı hala devam ediyor. Ve tüm bu enerjiyi tüm bu AI şirketlerinin geleneksel borsalarında görüyorsunuz… Sanırım bu AI balonuna daha yeni başlıyoruz….”

Altcoin, bu yazının yazıldığı sırada 8.27 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Son olarak, Hayes, Bitcoin (BTC) ordinal’lerinde yükseliş beklentisi içinde olduğunu belirtiyor. Bitcoin ordinal’leri, kripto para birimlerinin özünde bulunan değeri daha da artırırken, aynı zamanda dijital sanat ve diğer dijital varlık türlerinin tokenleştirilmesine olanak tanıyor. Bu, sanatçılar, yaratıcılar ve diğer içerik üreticileri için yeni bir gelir akışı ve iş modeli oluşturabilirken, aynı zamanda Bitcoin ağının ekosistemini daha da çeşitlendirebilir.

“Ordinal’lerin bu döngüde çok büyük olacağını düşünüyorum ve sanatsal yaratımları doğrudan Bitcoin ağında başlatmanın, gördüğünüzden farklı olacak bazı yeni yollarını göreceğiz.”

Tüm bunlatın yanında Hayes Bitcoin fiyatının 1 milyon dolara ulaşacağı iddialı bir tahminde bulundu.

Güncel piyasa hareketlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?