Ark Invest CEO’su Bitcoin Hakkında Konuştu: 1 Trilyon Dolar Hiç Bir Şey Değil!

Ark Investment’ın CEO’su Cathie Wood; yakın zamanda katıldığı bir panelde, 1 trilyon doların, Bitcoin’in gelecekte bulunacağı yerle karşılaştırıldığında önemsiz olduğunu söyledi.

Cathie Wodd CBOE’nin geçen hafta düzenlediği bir panel tartışmasına katıldı. Yatırım yönetim şirketi Ark Investment’ın CEO’su olan Cathie Wood, Bitcoin’in geçmişi ve geleceği hakkında kesinlikle iyimser açıklamalarda bulundu.

BTC’nin 1 trilyon dolarlık toplam piyasa sermaye miktarını geçmesinin üzerine, Cathie Wood, BTC’ye olan talebin ne yöne doğru gittiğine dair kendi görüş açısını paylaştı.

“Eğer sınırlı tedariğe potansiyel talebi eklersek, uzun vadede inanılmaz rakamlara ulaşmış olacağız.” diyen Wood ekledi; “Her şey yeni başladı, 1 trilyon bunun nihayetinde olacağı yerle karşılaştırıldığında hiçbir şey.”

Wood, iyimser görüşünün nedenini de açıkladı.  Büyük kurumların hazine varlıklarının şişen arzını önleme yolları arıyor olması! CEO konuşmasına, Başlangıç noktası olduğuna inandığım bir döneme geçiyoruz ve buna neden olan en önemli şey kurumsal yatırımcılardan gelen taleptir.” diyerek devam etti.

Wood, kurumların artan bir şekilde Bitcoin’i, sınır ötesinde problem yaşamadan işlerini devam ettirmenin bir yolu olarak değerlendirmeye başladığını da söyledi.

“Son zamanlarda yaşanan en şaşkınlık verici gelişme, şirketlerin nakit kaynaklarını Bitcoin’i de içine alacak şekilde çeşitlendiriyor olmaladır.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : bitcoin magazine


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.