Ark Financial’ın Kripto Analistinden Dogecoin ve Bitcoin Tahminleri!

0

Yakın tarihli bir Bloomberg haberine göre, Ark Investment’ın önde gelen kripto analisti Yassine Elmandjra, tüm çabalara rağmen, Dogecoin’in mevcut yüksek fiyatlarından bir düşüş göreceğine inanıyor. Detaylar haberimizde.

Ark Investment Management’tan Yassine Elmandjra’ya göre, Bitcoin ve Ethereum şu anda kripto para piyasasına liderlik ediyor ve bunlar kişilerin servetlerini korumak için kullandığı para birimleri. Analist, uzun vadede Bitcoin ve Ethereum’un yavaş yavaş “trilyonlarca dolar’lık tamamen yeni bir varlık sınıfına” dönüşeceğine inanıyor.

Bilindiği üzere geçen yıl kripto piyasasında başlayan rallinin ardından piyasa 2.5 trilyon dolar seviyesine ulaştı. Elmandjra dijital para birimlerinin gelecekte çok fazla potansiyele sahip olduğuna inanıyor. Ayrıca Bitcoin’in önümüzdeki beş yıl içinde altına karşı 10 kat daha fazla kazanabileceğini düşünüyor. ETH’ye gelince, uzman bu varlığın trilyonlarca dolar’lık fırsatlar sunabileceğini belirtti.

Bununla birlikte Elmandjra, Elon Musk’ın favorisi Dogecoin’i “muhalifler için sorunun iyi bir örneği” olarak adlandırdı. Yaklaşık sekiz yıl önce bir Bitcoin parodisi olarak başlayan kripto, şimdi 64.120.738.878 dolar’lık bir piyasa değerine sahipken, kısa bir süre önce 80 milyar dolar’a kadar yükseldi. XRP, USDT ve ADA’yı geride bırakarak CoinMarketCap’te bu kadar yükseğe çıkmak ve dördüncü sıraya ulaşmak DOGE’un birkaç gününü aldı.

Yine de, buna rağmen, analist, DOGE’un değerinin oldukça spekülatif kaldığını belirtiyor. Ayrıca şaka token’ının şu anki fiyatında büyük bir düşüş bekliyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın