Ocak 25, 2024

Arbitrum (ARB) Alım Sinyalı Veriyor

Arbitrium’da Yükseliş Trendi

Arbitrum (ARB), geçtiğimiz hafta boyunca %13.6 düşüş kaydettikten sonra güçlü bir alım sinyali ile ivme kazandı.

ARB, son 24 saatte %1.5 artış göstererek 1.7 dolar seviyesinde işlem görüyor. Varlığın piyasa değeri ise 2.17 milyar dolara yükseldi ve günlük işlem hacmi 535 milyon dolar oldu.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ARB’nin küresel piyasa değeri ise son 24 saatte %0.4 artış gösterdi ve şu anda 1.63 trilyon dolar seviyesinde. Ancak günlük işlem hacmi %32 düşüşle 57 milyar dolar civarında seyrediyor ve hacmi son 24 saatte %126 arttı.

Ayrıca Santiment’e göre ARB’nin (DAA) farkı şu anda %152’de ve fiyat manipülasyonu ihtimalinin yaşanmasının daha zor olduğunu belirttiği güçlü bir alım sinyali verdi.

3 Ocak’ta ki bir rapora göre ise Arbitrum One platformunun toplam kilitli değeri bir günde %15’lik bir artış kaydettikten sonra 10 milyar dolar seviyelerini aştı. Bu hem Arbitrum hem de dijital varlık ARB için iyi bir potansiyel gösterdi.

Arbitrium Fiyatının Düşüşü

ARB’nin fiyatındaki düşüşün ana nedenlerinden biri, 22 Ocak’ta Concentric uygulamasının 1.7 milyon dolarlık hacklenmesi olabilir.

Santiment verilerine göre ise ARB Göreceli Güç Endeksi (RSI) son bir günde 46’dan 23’e düştü. Gösterge, Arbitrum’un düşük volatilite ve satış baskısıyla karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

Sonuç olarak Arbitrium, yatırımcı iyimserliği arttıkça potansiyel olarak boğa yükselişini görebilir.

Kaynak : Cryptonews
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?