Aralık Ayında Yatırımcıların Gözü Bu 7 Coin’de

0
Aralık Ayında Yatırımcıların Gözü Bu 7 Coin'de

Aralık ayına sayılı günler kala kripto para yatırımcıları yeni ayda yatırım yapılacak alternatifler aramaya başladı. Piyasalardaki kararsızlığın devam etmesi birçok insanın tereddüt etmesine neden olsa da son günlerin en popüler yedi varlığı belli oldu.

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler bazı projelerin ne kadar hassas olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Bu nedenle yatırımcılar riskli varlıklar yerine altyapısı daha güçlü olan varlıkları tercih edebilir. Bu tür varlıkları geliri görece daha düşük olabilse de sonuçları daha güçlü olacaktır.

Uniswap (UNI)

Uniswap ekosistemi bir süredir altyapısını güçlendirmek için güncellemeler yapıyor. Optimism isimli yeni özelliğini piyasaya sürmeye hazırlanan Uniswap, bu projesiyle dikkat çekiyor. Optimism, hızlı ve ucuz işlemler sunmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra ölçeklendirme ve farklı token ile gas ücreti ödeme gibi avantajlara sahip. Bu türden bir güncellemeye az kala Uniswap yatırımı yapmak mantıklı bir tercih olabilir.

Bununla birlikte, Uniswap’i yönetişim ve oylama süreciyle ilgili olarak çevreleyen tartışmalar da sürüyor.

Ethereum (ETH)

2015 yılında piyasaya sürülen Ethereum, merkezi olmayan bir platformdur. Yani tek bir kişi veya kuruluş tarafından yönetilmemektedir. Aynı zamanda Bitcoin’den sonra en popüler kripto para birimlerinden biri. Ethereum, oluşturulduğu zamandan bu yana her zaman iyi performans göstererek yatırım yapmak için iyi bir platform haline gelmiştir.

kripto para yatırım tavsiyesi

Bitcoin (BTC)

2009 yılında oluşturulan Bitcoin, merkezi olmayan bir platformda çalışan ilk token’dır. Bugüne kadar son derece iyi bir performans sergiledi ve yaklaşık 318 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Bitcoin en popüler kripto para birimi olarak da ön plana çıkıyor. Sonuç olarak yatırım yapmak için her zaman doğru bir varlıktır.

Compound (COMP)

Compound, DeFi (merkeziyetsiz finans) pazarında güçlenen bir kripto borç verme platformudur. Kurumsal yatırımcıları da çekme potansiyeli olan COMP, birçok açıdan dikkat çekiyor. Yakın zamanda piyasaya sürülen ürünleri ise yılda %4 sabit faiz veriyor. Bu politika, kurumların büyük ilgisini çekecek ve kripto borç verme pazarına yatırımı teşvik edecektir.

Nitekim AAVE, teklif politikasındaki farklılıklara rağmen COMP’la bir rekabet halinde.

Polygon (MATIC)

Polygon, Ethereum üzerinde çalışan bir katman 2 blok zinciri teknolojisidir. Kripto şirketi Hermez’in yakın zamanda satın alınmasıyla işlemler daha hızlı hale gelecek. İki blok zincirinin birleşmesinin sonuçları olumlu olacaktır. Son iki yılda gerçekten iyi bir performans sergiliyor.

Akılda tutulması gereken nokta, Ethereum üzerindeki her türlü etkinin Polygon’u doğrudan etkileyeceğidir.

Ripple (XRP)

Ripple, SEC’e karşı açtığı davayı kazanırsa, XRP fiyatı fırlayacaktır. Gidişat ise Ripple lehine. Ripple, bankalara ihtiyaç duymadan birlikte daha verimli çalışmalarına yardımcı olmak için çoğunlukla büyük finans kurumlarıyla çalışan küresel bir para transferi platformudur. Çok uzun bir süre boyunca üçüncü en büyük kripto para birimi de olmayı başardı.

Ripple yüksek bir değerde işlem görüyor ve bu da onu yatırım yapmaya değer kılıyor.

Cardano (ADA)

Cardano bir proof-of-stake (hisse kanıtı) blockchain platformudur. Onaylı araştırmalara dayanan ve kanıta dayalı yöntemler kullanılarak geliştirilen ilk platformdur. Merkezi olmayan uygulamalara, sistemlere ve şirketlere benzersiz güvenlik ve sürdürülebilirlik sağlayan öncü teknolojileri bir araya getirir.

Yatırımcılar, Cardano’nun yükselişine yol açacak beklentiyle ADA tokenleri satın alıyor. Böylece, 2022 token için harika bir yıl olabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın