Kasım 7, 2022

Aptos Yatırımı Yapmak için Doğru Zaman mı? İşte Önemli Seviyeler

Aptos, Kasım ayının ilk haftasında da güçlü bir satışa tanık oldu. Koşulların devam etmesi fiyatın düşüşünü tetikleyecek. Buna karşın APT yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar kritik seviyeleri de göz önünde bulundurmalı.

Ayılar piyasa değerinde %15’lik bir düşüş kaydetti. Bu da hafta sonu yaşanan düşüş eğiliminin net bir göstergesiydi. APT fiyatı bugün ‘long pozisyon’ için teşvik eden bir likidite bölgesinin alt kenarında konsolide oluyor. On-chain veriler ise APT ile kâr elde etmek isteyen yatırımcıları uyarıyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, Aptos fiyatı şu anda 7,03 dolardan işlem görüyor. Aşağı yönlü hareket Pazar günü başladı. Bunun nedeni 8 günlük üstel hareketli ortalama 7.50 dolar civarında destek tutamamasıydı. Göreceli Güç Endeksi (RSI) de mevcut satışları aşırı satılmış olarak ölçtü. Bu da ayıların niyetini ortaya koyan kritik bir detay.

Aptos fiyat grafiği

Coinglass’ın “Long ve Short Oran Göstergesi, Aptos için önemli bir veri sundu. Verilere göre, her on perakende trader’dan sekizi şu anda mevcut düşüş trendi sırasında uzun pozisyon açıyor. Verilere dayanarak, perakende trader’ları beklenen boğa koşusu gerçekleşmeden önce sarsmak için bir kapitülasyon olayına ihtiyaç var. Ayıların hedefleri 6,61 dolar ve 5,90 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Aptos long short oranı

Düşüş tezinin geçersiz kılınması, 7.50 dolardaki yükselişin üzerinde bir kırılmayla mümkün. Boğalar bu seviyeyi aşarsa, mevcut Aptos fiyatından %15’lik bir artışla sonuçlanan 8.15 dolarlık likidite bölgesine doğru ek bir yükseliş hareketi meydana gelecektir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?