ApeCoin için İşler Kötüye Gidebilir! İşte Detaylar


ApeCoin fiyatı geçtiğimiz hafta istikrarlı bir yükseliş trendindeydi ancak işler durma noktasına gelmek üzere ve potansiyel olarak tersine de dönmeye başlayabilir. APE’nin piyasa değerinde yaşanacak daha fazla çöküş riskiyle kazançları geri alıp daha fazla zarara yol açabileceğinden, yatırımcıların geri çekilme konusunda dikkatli olmaları gerekiyor.

ApeCoin Fiyatı Tükenmek Üzere

ApeCoin fiyatı, 30 Haziran’ın en düşük seviyesi olan 4,20 dolardan bu yana %25 ralli yaptı. Bu yükseliş, geçici olarak 5,02 dolarlık engeli aştı ancak alıcılar devreye girip bu son dönüşü sürdüremedi. Sonuç olarak, APE söz konusu seviyenin altına inerek düşüş trendinin yolda olduğunu gösteriyor.

ApeCoin fiyatı 5,02 dolarlık engelin altında işlem görürken, yatırımcılar bu düşüş eğiliminin devam etmesini bekleyebilir, çünkü Bitcoin fiyatı da 48 saattir yükseliş trendini sürdürüyor. Böylesi bir senaryorda, ApeCoin’i azalan destek seviyesini aşması ve 4,28 dolarlık destek seviyesini ziyaret etmesi oldukça muhtemel görünüyor.

ApeCoin fiyatı, alıcıların devreye girip başka bir toparlanma rallisi deneyebileceği 3,78 dolarlık desteği tekrar ziyaret edebilir. Bu düşüş, %13’lük bir hareketle 4.28 dolara, hatta %22’lik düşüşle 3.78 dolara kadar uzayabilir.

ApeCoin APE/USDT 4 Saatlik GrafikApeCoin fiyatı için işler kasvetli görünse de, APE’yi daha yükseğe iten satın alma baskısındaki ani bir artış, bu karamsar görünümün önüne geçebilir. ApeCoin fiyatı, 5,59 dolarlık engelin üzerinde dört saatlik bir mum çubuğu üretirse, düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır. Böyle bir durumda, APE daha yüksek seviyelere tırmanabilir ve 6,09 dolarlık direnci yeniden test edebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?