Ocak 11, 2024

Anthony Scaramucci’den Bitcoin için Çarpıcı İddia: “Dev Büyüme An Meselesi!”


SkyBridge Capital’in kurucusu ve CEO’su Anthony Scaramucci, Bitcoin ‘in toplam piyasa değerinin mevcut seviyeden 13 kattan fazla artabileceğine inandığını açıkladı.

Scaramucci yeni bir CNBC röportajında, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından spot Bitcoin ETF’sinin onayının ardından ana akım yatırımcıların girişiyle BTC’nin toplam piyasa değerinin potansiyel olarak BTC’ye eşit olacağını düşünüyor.

Scaramucci ETF onayıyla birlikte bir satış olması halinde şaşıracağını belirtirken, piyasadaki taleple birlikte milyar dolarlık giriş olmasını bekliyor.

…Bu alana 2020’de girdik, uzun vadede seviyoruz. Bitcoin’in eninde sonunda altının piyasa değeriyle aynı ya da daha yüksek bir değere ulaşabileceğini düşünüyoruz. Bu on yıl sürebilir ama çok umut verici.

SEC’in buna aracı kurum hesaplarında izin verecek olması bence anlamlı… Artık Wall Street de işin içinde olduğuna göre, bu ürünü en iyi yatırımcılarına satacaklardır.

Dünya Altın Konseyi, tarih boyunca çıkarılan sarı metal miktarının yaklaşık 209.000 ton olduğunu ve bunun değerinin yaklaşık 12 trilyon dolar civarında olduğunu tahmin ediyor. Bitcoin’in piyasa değeri şu anda yaklaşık 893 milyon dolar seviyesinde bulunuyor.

SkyBridge Capital CEO’su ayrıca Bitcoin’in Federal Rezerv’in para politikasını gevşetme planlarından da faydalanabileceğini belirtti.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?