“Anon Inu”: Anonymous, Elon Musk ile Savaşmak İçin Yeni Bir Kripto Para Birimi Oluşturdu!

0

Anonymous, “Anon Inu” adlı kendi kripto para birimini duyurduğu yeni bir video yayınladı.

Tokenin amacı, Tesla CEO’su Elon Musk’la “meme (esprili internet paylaşımı) savaşında” ve Çin’in “kripto savaşında” savaşmak:

“Kriptonun daha yeni başladığına inanıyoruz, bu nedenle Anon Inu token’ını çeşitli yerleşik yardımcı programlara sahip yeni bir DeFi topluluk token’ı yayınladık…. Anon Inu token sahiplerine düzenli olarak ücretsiz token’lar, NFT’ler ve diğer ödüller verilecektir. Ekip ayrıca kazançlarının bir kısmını köpeklere yardım eden hayvan barınaklarına bağışlayacak. Token sahipleri ayrıca ücretsiz bir Anon Inu profil resmi NFT alacak.

Daha önce bildirdiğimiz üzere Anonymous, Haziran ayı başlarında YouTube kanalı üzerinden yaptığı kripto tweet’leriyle hayatları yok ettiği için Musk’ı tehdit etmişti. YourAnonCentral görünüşte tehdidin arkasında olduğunu doğrularken, YourAnonNews katılımını reddetti.

Hacker grubunun merkezi olmayan doğası nedeniyle, yeni bir token’ı gerçekten satıp satmadığı belli değil. Fakat “Anon Inu” adı altında yaptığımız araştırma bizi, toplam arzı 1 katrilyon olan bir token’a yönledirdi. Edinilen bilgilere göre içerik oluşturucular, belirli hedeflere ulaşılır ulaşılmaz bunların %50’sini yakmayı planlıyor. Anon Inu şu anda Pancake Swap üzerinden satın alınabilir. Hala teknik inceleme yok, sadece bir yol haritası var. Anon Inu’nun 2021 yılına kadar Coingecko’da ve 2022 yılına kadar CoinMarketCap’te listelenmeyi hedeflediği belirtiliyor. 

Shiba Inu ve Baby Doge gibi coin’lerin sahip olduğu büyüme göz önüne alınırsa Anonymous’un popülaritesi ile Anon Inu’nun da başarılı olması bekleniyor.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın