Ocak 27, 2024

Anliste Göre Bu Altcoin 10x’lik Bir Rallinin Eşiğinde: İşte Nasıl Olabileceği!


Son güncellenme : 27.01.2024 - 12:10

Discover Crypto YouTube kanalının, sunucu yeni bir videoda XRP için bir tahminde bulundu. Bu bağlamda sınucu bir sonraki boğa döngüsünde XRP için önemli bir ralli öngördü. Ek olarak Analist, altcoin’in mevcut değerinin 10 katına çıkma potansiyeli olduğuna inanıyor.

Ripple‘ın fiyatını etkileyecek katalizörlerin başında Ripple ile SEC arasında yakında varılacak uzlaşma geliyor. Anlist SEC davasını “Kara Bulut” olarak nitelendirdi. Ek olarak bu hukuki meselenin çözüme kavuşturulmasının piyasadaki belirsizlikleri ortadan kaldıracağına inandığını belirtti.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, analist çözüm sonrası yasal netlik ile Ripple’ın ilk halka arzı (IPO) potansiyeline odaklanıyor. Analiste göre, yasal netliğin gelmesiyle birlikte birçok borsa XRP’yi yeniden listelemeye başlayacak.

Kripto mevzuatı beklentisi, potansiyel bir XRP rallisi için bir başka katalizördür. Analist, tüm kripto endüstrisinin düzenleyici netlikten yararlanmaya hazır olduğunu ve XRP’yi mevzuat gerçekleştiğinde önemli kazançlar için birincil aday olarak tanımladığını belirtiyor.

Son olarak, son borsa yatırım fonu (ETF) onaylarının artan ana akım ve kurumsal benimsemeyi sağlamasıyla birlikte analist, farklı seçenekler arayan Bitcoin sahiplerinin muhtemelen XRP’yi portföylerine cazip bir katkı olarak göreceğini öne sürüyor. Analist yarılanmadan kaynaklanan piyasa çapında bir yükseliş öngörüyor. Bunlara ek olarak analist XRP’yi 0,5 dolar civarındaki mevcut fiyat noktasında umut verici bir yatırım fırsatı olarak görüyor.

Güncel piyasa hareketilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Kaynak : crypto news land

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?