Eylül 26, 2023

Analiz Firmasından Bomba Tahmin: SHIB, Bu Tarihte 0,0001 Doları Görecek!


Popüler bir kripto analitik platformu olan Telegaon, son analizlerine göre Shiba Inu’nin (SHIB) 2027 yılında dikkate değer bir fiyat artışı yaşayacağını öngörüyor. SHIB, kripto para dünyasının en dikkat çeken varlıklarından biri olarak kabul edilirken, Telegaon analizi, bu popüler meme coin’in gelecekteki potansiyeline ışık tutuyor.

Yapay zeka destekli teknik analiz kullanan tahmin ve analitik platformu Telegaon’a göre SHIB 2027 yılında 0,0001 doların üzerine çıkacak. Bu, token’ın mevcut değerine kıyasla önemli bir artış anlamına geliyor. Shiba Inu şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolardan %91,54 düşüşle 0,00000727 dolar seviyesinde işlem görüyor. Şu anki fiyatlandırmaları göz önünde bulundurarak, bu artışın SHIB yatırımcıları için büyük bir ilgi kaynağı olabileceği tahmin ediliyor.

Ancak, Telegaon’un öngörüleri bununla sınırlı değil. Analiz platformu aynı zamanda SHIB’in 2027 yılında ortalama olarak 0,000153 dolarlık bir fiyata ulaşacağını iddia ediyor. SHIB’in 2027’de 0,000153 dolara ulaşması için varlığın mevcut fiyatı olan 0,00000727 dolardan %2.104 oranında artış yaşaması gerekiyor.

Yatırımcılar Shibarium’un ana ağ lansmanının ardından büyük bir SHIB rallisi yaşanacağını umuyordu. Ancak beklenildiği gibi olmadı aksine fiyat düşüşü yaşandı. SHIB’in mevcut performansının ardından birçok yatırımcı, varlığın önceki ATH’ye ulaşmasının ve potansiyel olarak 0,0001 dolara yükselmesinin imkansız olduğuna inanıyor.

Telegaon’daki analistler SHIB’in 2040 yılına kadarki fiyatı için daha pembe bir tablo çizdi. SHIB’in 2040 yılına kadar ortalama fiyatının 0,076 dolar civarında olacağı iddia edildi.

Öte yandan Telegaon analistleri, SHIB için 2023 sonuna kadar daha olası bir tahminde bulundu. SHIB’in fiyatından sıfırı çıkarabileceğini ve yıl sonuna kadar ortalama 0,0000239 dolara yükselebileceğini kaydetti.

Telegaon’un SHIB’e yönelik öngörüsü yatırımcılara cazip gelebilir. Ancak bazıları, mevcut dolaşımdaki arz göz önüne alındığında, SHIB’in bu başarıya ulaşma olasılığından şüphe duyabilir.

Telegaon’un analistlerinin bu öngörüleri, kripto para piyasasının oldukça volatil doğasını dikkate alarak yapılıyor ve gelecekteki fiyat hareketlerinin birçok faktöre bağlı olduğunu belirtmek önemlidir. SHIB yatırımcıları her zaman dikkatli olmalı ve kendi araştırmalarını yaparak kararlarını vermeli.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?