Şubat 9, 2024

Analistten Yeni Meme Coin için %250’lik Ralli Vurgusu: “Her Şey Hazır, Sıkı Tutunun!”

Popüler kripto para analisti Bluntz, Solana ağında yer alan Dogwifhat fiyatının %100’ün üzerinde değer kazanabileceğini belirtti. Analist, WIF günlük grafiğindeki düşüş eğilimli üç dalga modelinin ardından yükselişi getirecek dalga eğiliminin gelebileceğini belirtti.

Analizlerinde “Elliott Dalga Teorisini” kullanan Bluntz, bir varlığın ana trendinin beş dalgalı bir formasyonda gerçekleştiğine inanıyor. Formasyondaki üç dalga ise düzeltmeleri temsil etmekte.

Bluntz’un grafiğine dayanarak, stratejist Dogwifhat fiyatının beş dalgalı bir modelde mevcut seviyesinden yaklaşık %272 oranında yükselebileceğini tahmin ediyor.

dogwifhat fiyatı yükseliş için hazır

WIF bu yazının yazıldığı sırada 0,222 dolardan işlem görüyor ve son gün içinde %4,2 değer kazandı.

Bitcoin ile analizlerine devam eden Bluntz, öncü kripto varlığının potansiyel olarak yukarı yönlü kırılmadan önce muhtemelen yatay bir aralıkta işlem görmeye devam edeceğini öngörüyor.

Bitcoin’de son iki gündür çok sıkıcı bir fiyat hareketi var. Hala maksimum acının aralığın her iki tarafını da süpürdüğünü düşünüyorum ancak izlemeye devam edeceğim.

Bitcoin dolar grafiği

Bluntz’un grafiğine göre Bitcoin’in önce 44.000 doların üzerine çıkması, ardından 41.500 doların altına gerilemesini içeren bir senaryo dikkat çekiyor. Bluntz, 41.500 doların altına düştükten sonra Bitcoin’in 45.000 doların üzerine çıkacağını öne sürdü.

Bitcoin yazı yazıldığı sırada 44,719 dolardan işlem görüyor.

Kripto para borsası PrimeXBT komisyon indirimli ve hoş geldin hediyeli hesap açmak için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?