Mart 5, 2024

Analistten Yatırımcılar için Altın Tavsiye Geldi: “Bu Beş Kripto Varlığı Sepetlerine Ekleyerek Kar Elde Edebilirler”!


Altcoin Daily YouTube kanalının sunucusu, bu Mart ayında yatırımcıların portföylerine ekleyerek kâr elde edebilecekleri belirli kripto paraları belirledi. Son yüklenen videoda sunucu, Ethereum, Chainlink, Uniswap, Immutable ve SuperVerse’in neden yakında potansiyel en iyi performans gösterenler olabileceğini açıkladı.

Sunucu Ethereum‘u “Dijital Petrol” olarak tanımladı. Yaklaşan ETH BlackRock ETF onayının BTC’deki bir ralliyi katalize edebileceğini belirtti. Ethereum’un ağ etkisini, altcoin’in etkileyici piyasa değerine atıfta bulunarak yaklaşan büyüme için bir sinyal olarak vurguladı. Sunucuya göre Ethereum, ana akım ekonomideki en büyük isimlerden bazılarını geride bırakarak devasa bir 426,44 milyar dolarlık piyasa değerine sahip.

Bu arada analist, Ethereum’un “Birleşmeden” bu yana azalan arzını, altcoin’in artan değerinde önemli bir faktör olarak gösterdi. Ethereum’un arzının yılda %1 oranında azaldığını, bunun da Ethereum’un her yıl 1,2 milyon ETH’yi dolaşımdan kaldırdığı anlamına geldiğini belirtti.

Altcoin Daily sunucusu Chainlink‘te yükselişe geçti. Bu bağlamda LINK’in yakında önemli ölçüde yükseleceğini düşünüyor. Chainlink projeksiyonunu, bağımsız blok zinciri ağları arasında işbirliği yapılmasını sağlayan blok zinciri projesinin geliştirilmesiyle destekledi. Ona göre Chainlink entegrasyonu, blok zinciri için büyük bir ekosistem büyümesine ve LINK’in önemli ölçüde benimsenmesine yol açacaktır.

Analistin listesinde bir sonraki sırada, Batı dünyasının önde gelen merkezi olmayan borsası (DEX) Uniswap yer alıyor. Ona göre, Uniswap 2024 yılında 1,32 milyon kullanıcı kaydetti ve kullanıcı başına günlük ortalama işlem hacmi ortalama 10.000 dolar oldu.

Aynı zamanda, platformdaki hızla artan kullanıcı sayısına gönderme yaparak ImmutableX’i gelecekteki en iyi performans gösterenler arasına dahil etti. Proje son zamanlarda 200.000 oyuncunun Immutable Passport’a kaydolduğunu açıkladı. Bu, Immutable ekosistemine dahil olan mevcut milyonlarca oyuncuya ekleniyor.

Sunucu son olarak SuperVerse’in Polygon, ImmutableX ve Beam ile olan ortaklığının blockchain projesi için önemli bir büyüme faktörü olduğunu vurguladı. SuperVerse’in ortaklıklarının niteliği ve SUPER’ın sistemlere nasıl entegre edildiği, kripto token’ının büyüme hızını hızlandıracağına inanılıyor.

Kaynak : CoinEdition

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?