Mart 25, 2024

Analistten XRP için Parabolik Ralli Formasyonu Müjdesi: Hazır Olun Bu Seviyeler Mümkün!

XRP topluluğunun önde gelen bir üyesi olan EGRAG CRYPTO, XRP coin ‘in 3 günlük grafiğinde bir ‘W’ formasyonu tespit etti. Ünlü analist, son paylaşımında bu belirlenen modeli, altcoin’in yakın zamanda 1,16 dolara yükselebileceği bir yükseliş sinyali olarak tanımladı.

EGRAG CRYPTO, Ripple’ın mahkeme sürecindeki kısmi zaferini takip eden XRP fiyat artışından sonra Temmuz 2023’ten bu yana yedi ayı kapsayan benekli bir ‘W’ formasyonu tespit etti. Bu süre zarfında XRP, genel olarak yatay yönde değişen bir düşüş ve yükseliş eğilimine girdi.

Analiste göre, XRP tarafından oluşturulan ‘W’ formasyonu potansiyel olarak önemli bir hareket için son derece iyi hizalanmış durumda. EGRAG CRYPTO, XRP’nin mevcut destek seviyesi olan 0,59 dolar civarından bir sıçrama yaparak 0,75 dolar civarındaki sonraki direnci kırmadan önce bu seviyeyi yeniden test etmesini bekliyor. Altcoin, geçen yılın Temmuz ayından bu yana bu seviyeyi iki kez test etti.

Aynı zamanda ünlü analist, kırılma durumunda XRP için iki olası hedef öngörüyor. Bunlar, 1,02 dolarlık logaritmik olmayan bir hedef ve 1,16 dolarlık logaritmik bir hedef. Bu nedenle, logaritmik büyüme senaryosunda EGRAG CRYPTO, XRP fiyatında erken bir artış bekliyor ve öngörülen hedefte yavaşlama öncesinde sona ermesini bekliyor.

Birçok XRP coin destekçisi, kripto paranın diğer altcoinlerle birlikte yükselmesini beklerken, analist, daha fazla fiyat düşüşü olasılığını göz ardı etmiyor. Altcoin, 0,59 doların altına düşerse, bir sonraki destek seviyesinin 0,445 dolar civarına düşebileceğini düşünüyor. Ancak, genel XRP momentumunun yükseliş eğilimini sürdürdüğü göz önüne alındığında, bunu en kötü senaryo olarak değerlendiriyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere haber yazıldığı sırada, TradingView verilerine göre XRP, 0,59 dolarlık destek bölgesinden sıçradıktan sonra 0,63 dolardan işlem görüyor.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?