Mart 7, 2024

Analistten XRP için Mega Boğa Tahmini: O Seviyeden Almayanlar Pişman Olacak!

Tartışmalı kripto analisti EGRAG, Ripple (XRP) fiyatının yeni bir boğa koşusuna hazır olduğunu belirtti. Analiste göre fiyat 1,20 dolar seviyesinin üzerine çıkmak için kuruluma sahip.

EGRAG, XRP’nin üç ay boyunca yükselen üçgen formasyonunda işlem gördüğünü belirtti. Üçgen kırılmaları, önceki döngüler sırasında parabolik ilerlemelere yol açmıştır. Bu da tipik olarak ölçülen hareket fiyat hedeflerini büyük ölçüde aşmışmasına yardımcı olur.

Mevcut üçgenin gösterdiği olası ölçülü hareket, bir çift haneli artışa işaret ediyor. Bununla birlikte, önceki kırılmaların büyüklüğünü tahmin etmek de olası bir tahmin verir. Örneğin bu kurulumda üç haneli rakamlara doğru bir ralli potansiyel devam ediyor.

XRP Fiyatı 3 Aylık Bir Yükseliş Mumu Oluşturuyor

Ripple‘ın yukarı yönlü beklentileri hali hazırda güçlüydü. Buna ek olarak üç aylık zaman dilimlerinde bir yükseliş çekiç mumunun oluşması oldu. Çekiçler bir düşüş trendinin tersine döndüğüne işaret eder ve genellikle yeni bir yükseliş trendinin başlamasından önce gelir. EGRAG’a göre, XRP çekiç projeksiyonları boğalar için bir sonraki test olarak 1,20 doları gösteriyor.

Analist, ileriye dönük olarak 0,50 doların altında alım yapanların ileride potansiye gelirlerini artabileceğini öne sürdü. Ayrıca, bir sonraki dikey yükseliş yüksek vitese geçtiğinde 1,00 doların altında satın almanın yakında ulaşılamaz hale gelebileceği konusunda uyardı.

SEC’in Ripple’a karşı açtığı davanın yasal durumunu gölgelemesi nedeniyle XRP’nin daha geniş kripto piyasasında önemli ölçüde düşük performans gösterdiği bilinen bir gerçek. Ancak şirket geçtiğimiz yıl birtakım kısmi zaferlerle durumu kendi lehine çevirmeyi başardı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analistler varlık için karmaşık bir tahmin yapsa da topluluğun beklentisi yüksek kalmaya devam ediyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?