Mart 1, 2024

Analistten XRP için Dev Tahmin: 2 Dolarlık En Yüksek Seviyeyi Geri Almak İçin %237 Artışa Hazır!

Önde gelen bir kripto analisti olan EGRAG, beklenen altcoin piyasası sezonu hızla şekillenirken XRP coin’in önemli bir ralli için hazır olduğunu ve potansiyel olarak %237 oranında yükseleceğini iddia ediyor.

EGRAG, X’teki paylaşımında, XRP için “Valhalla’ya açılan kapının” yakında açılacağını iddia etti. Özellikle Valhalla, İskandinav mitolojisinde düşmüş savaşçıların ölümden sonra gittikleri bir yere atıfta bulunuyor.

Bu bağlamda analist, bu mecazi ifadeyi XRP sahipleri için büyük bir ödül yerini temsil etmek için kullandı. Özellikle, beklenen ağ geçidinin açılması durumunda XRP’nin yakında 2 dolara kadar ulaşacağını tahmin etti.

Ayrıca EGRAG, XRP’nin geçmişte düzenlediği ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığı patlayıcı yörüngeyi yeniden tasarlayabileceğini vurguladı.

Örneğin, CoinMarketCap’ten alınan geçmiş veriler, XRP’nin 2017’de yaklaşık 0,02 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor. Ocak 2018 itibariyle varlık tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,84 dolara ulaşmıştır. Bu yörünge, bir yıldan kısa bir süre içinde %19.000’lik patlayıcı bir kazanç anlamına geliyor.

xrp

EGRAG, XRP’nin bu geçmişini göz önünde bulundurarak, 2 doların Valhalla’ya açılan bir sonraki kapı olduğunu savundu. Özellikle, XRP raporlama sırasında 0,5932 dolardan işlem görüyor. Analistin öngördüğü gibi varlığın 2 dolar değerine ulaşması, yaklaşan %237’lik bir ralli anlamına geliyor. Ayrıca EGRAG, bu fiyat noktasının bu yıl yakında beklenebileceğini vurguladı.

Bu arada, tweet’e eşlik eden grafik, analistin altcoin‘in önümüzdeki yıllarda çok daha yüksek seviyelere ulaşacağını öngördüğünü gösteriyor. XRP’nin 2 dolara ulaşmasının, 2026 yılına kadar %1,429’luk bir artışla 27 dolara ulaşmasının temelini oluşturacağına inanıyor. XRP için en yüksek hedefi şu anda 236 dolar ve 2028’de gerçekleşmesi tahmin ediliyor.

Kaynak : CoinEdition
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?