Şubat 3, 2024

Analistten XRP için 1,4 Dolar Vurgusu: Gereken Seviyeler Belli Oldu!

Ripple’ın kurucu ortağı Chris Larsen’in XRP cüzdanının ele geçirildiğine dair haberler altcoin fiyatını düşürürken, fiyat çok hafif bir yükseliş kaydederek yeşile büründü.

Fiyattaki rahatlama rallisine rağmen analist XRP_Shart, altcoin’in bir sonraki boğa koşusunu 1,40 dolara doğru hareket etmeden önce düzeltme kaydedeceğini düşünüyor.

XRP haber hazırlanırken 24 saatin en düşük seviyesi olan 0,49 doların altına inmesinin ardından 0,5048 dolar civarında işlem görüyordu. Şirket, Ripple kurumsal hesaplarının güvende olduğunu belirtse de, altcoin son ayların en düşük seviyelerine inerken olay satış baskısını arttırdı.

XRP Fiyatı Yükselmek için Alana Sahip

Altcoin fiyatı satış baskısı altında kalmaya devam ederken analistler uzun vadeli hareket konusunda iyimser kalmaya devam ediyor. Birçok görüşe rağmen yükselişi tetikleyecek rallinin öncesinde düzeltmeler olabileceği konusunda uyarılar yapmaya devam ediyor.

Shar, fiyatın bir süre stabil kalabileceğini ancak 0,45 ve 0,47 dolar gibi destek seviyelerinin önemine dikkat çekti. Daha geniş bir düzeltme baskısı 0,35 ile 0,40 dolarlık destek seviyelerini oyuna sokacakken, yükseliş yönünde 0,53 dolar ve 0,57 dolar direnci dikkat çekiyor.

Analist, 0,35 dolara doğru bir satış baskının bir sonraki boğa koşusunda 1,4 dolarları hedefleyecek bir destek olarak görev görebileceğini düşünüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu tür tahminler oldukça iddialı ve uzun vadeli olsa da birçok farklı analist genel görüşün iyi kalmaya devam ettiğini belirtiyor.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?