Mart 11, 2024

Analistten Uçuşa Geçen Meme Coin Bir Meteorik Tahmin Daha: %822 Ralliyle Rekor Kırabilir!

Shiba Inu, son 14 gün içinde %250’den fazla bir artış gösterdi. Bu nedenle bu ayın en iyi performans gösteren kripto paralarından biri oldu. Bu hızlı yükseliş, SHIB’in piyasada ağırlıklı bir yükseliş duygusu yaratarak 2021’in boğa koşusu zamanlarını hatırlattı.

Shiba Inu’nun yükselişi, Ekim 2021’de gerçekleşen çarpıcı performansı hatırlatıyor. O dönemde, SHIB sadece bir ay içinde %1.000’den fazla bir artış göstermişti. Bu nedenle tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolara ulaşmıştı. Bu, Shiba Inu’nun geçmişte büyük bir fiyat artışı yaşayabildiğini ve bu tür hızlı yükselişlerin tekrarlanabileceğini gösteriyor.

SHIB’in Ağustos 2020 ile Ekim 2021 arasında %85.000.000 (yüzde 85 milyon) bir artış gösterdiği gerçeği oldukça etkileyici. Bu, SHIB’in o dönemdeki inanılmaz performansını ve hızlı değer kazanımını gösteriyor.

Özellikle, Shiba Inu’nun ilk sahiplerini sadece 1.000 dolar ve üzeri bir yatırımla milyoner yaptığı bilgisi dikkat çekicidir. Bu tür hızlı değer artışları, kripto dünyasının potansiyelini ve fırsatlarını göstermektedir.

Ancak, her yatırımın riskler içerdiğini ve geçmiş performansın gelecekteki sonuçları garanti etmediğini unutmamak önemlidir. Kripto piyasasında yatırım yapmadan önce dikkatli araştırma yapmak ve riskleri değerlendirmek önemlidir.

Analistin Tahminine Göre Shiba Inu 2021’deki Fiyat Artışını Tekrarlayabilir

Önde gelen kripto para analisti Alan Santana,meme coin‘in mevcut fiyatı olan 0,000031 dolardan %822 daha yükselebileceğini öngördü. Analist, TradingView’de SHIB’in yakında mevcut fiyatını çok geride bırakabileceğini gösteren bir grafik paylaştı. Artık Shiba Inu yeşil renkte kaldığına göre, token momentumunu koruması ve endekslerde yükselmesi olası.

Fiyat tahminine göre, SHIB’in %822’lik potansiyel bir artışla buradan 6 katına çıkabileceğini belirtti. Bu nedenle, SHIB’in fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00029 dolara ulaşabileceğini tahmin etti. Aşağı yönde ise, kripto para piyasası düşüşe geçerse, yatırımcıları 0,00000722 dolar seviyesinde stop-loss tutmaya çağırdı.

shiba inu fiyat tahmini

Ancak, bu tahminin yalnızca uzun vadeli yatırımcılar için olduğunu ve hızlı para kazanmayı hedefleyen yatırımcıların buna kulak asmaması gerektiğini açıkladı. Ayrıca bunun SHIB’in fiyatının artmasına neden olabilecek “kalkıştan önceki son çağrı” olabileceğini vurguladı.

Haber yazıldığı sırada, Shiba Inu 0,000031 dolardan işlem görüyor. Ek olara 24 saatlik günlük ticarette yaklaşık %10 düşüş yaşadı. Ayrıca SHIB, Ekim 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolardan da %63’e yakın bir düşüş yaşadı.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?