Analistten Terra Classic İçin Beklenen Fiyat Tahmini: %270’ten Fazla Kazanç için Hazır, İşte O Tarih!


Terra Classic (LUNC), bu yıl %180 artarak, Binance gibi önde gelen kripto borsalarının desteğiyle ivme kazandı. Geçen yılın Ekim ayından bu yana ise %400’ün üzerinde bir artış gösterdi. Bir analist, LUNC’ta hala %270’ten fazla bir yükseliş potansiyeli olduğunu belirtiyor. Çünkü analiste göre yükseliş formasyonu devam ediyor.

LUNC Fiyatı %270 Ralli İçin Hazır

Analist Javon Marks, X’teki bir paylaşımında LUNC fiyatının hala daha yukarı yönlü hareket ettiğini ve rallinin henüz durmadığını açıkladı. Analiste göre Terra Classic fiyatı, boğa piyasasının ortasında %270’ten fazla kazanç için hazır.

Fiyatları anıtsal bir koşuya çıkarmak için bir sonraki yükseliş patlaması olarak 0,00058046 dolarlık bir hedef fiyat öngörüyor. Fiyat tahmini, uzun zaman çizelgesinde büyük bir boğa flama modelinin oluşumuna dayanıyor. LUNC fiyatının 0,0005 dolar seviyesine doğru ilerlemesi için Nisan ortasında Bitcoin yarılanmasıyla aynı zamana denk gelen bir kırılma bekliyor.

Terra Classic

Ayrıca, LUNC için bir sonraki önemli direnç seviyesinin 0,0002 dolar olduğunu belirtmek önemlidir. LUNC fiyatı Mart ayının başında 0,000255 dolarla en yüksek seviyeye ulaştı. Bu bağlamda boğa piyasasının tam ortasında tekrar bu seviyeye ulaşması mümkün. Ayrıca, 0,00015 doların yerel bir destek olduğunu belirtmek gerekir.

Vadeli işlemler ve spot piyasalar, boğa piyasasının tam ortasında daha fazla yukarı yönlü ivme için yeterli destek sağlıyor gibi görünüyor. Net LUNC ve 1000LUNC vadeli işlem açık pozisyonları ortalama 40 milyon dolar civarında bulunuyor. Son 4 saat içinde vadeli işlemlerde açık ilgi (%2) arttı.

Terra Classic’te Gelişmeler

Bu haftanın başında Terra Classic topluluğu büyük bir güncellemeyi başarıyla uyguladı. Özellikle v2.4.2 güncellemesiyle büyük başarı elde edildiği belirtiliyor. Topluluk, bu başarının ardından LUNC fiyatının 1 dolar seviyesine ulaşabileceğine olan inancını güçlendiriyor. IBC-Hooks’in eklenmesiyle birlikte, özellikle Enterprise DAO gibi dApp’lerin Terra Luna Classic’e entegre edilmesi sağlanacak.

Ayrıca, Genuine Labs tarafından duyurulan Terra Classic Security Package güncellemesiyle ilgili olarak ilerleme kaydedildiği belirtildi. Bu güncelleme, güvenlik, işlevsellik ve uyumluluğu artıracak şekilde tasarlanmıştır. Geliştirici ekibi tüm bu geliştirmeleri 8 hafta içinde tamamlamayı hedefliyor.

Aynı zamanda, LUNC yakım kampanyası, kripto borsaları ve projelerinden gelen büyük destekle 105 milyarlık bir kilometre taşını aştı. Topluluk, kamu hizmeti için çalışmalarını sürdürüyor. Bu bağlamda önümüzdeki birkaç ay içinde TVL’deki (Toplam Kilit Değer) artışın açıkça görüleceğini belirtiyor.

Kaynak : CoinGape

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?