Analistten Solana ve Bu Altcoin için Yeni Tahmin: “Büyük Sıçrama Mümkün!”


Kripto analisti Guy, Coin Bureau kanalında yayınladığı tahmininde dikkat çeken ifadelerde bulundu. Analist, Solana ‘nın bir sonraki boğa döngüsünde muazzam bir yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu belirtti.

Analist, SOL altcoin’in bir sonraki boğa piyasasında ciddi potansiyele sahip olmasını sağlayacak nedenleri özetledi. Guy, öncelikle yeni katman-1’lerin çoğunun Solana ile rekabet ettiğine dikkat çekti. Bu da önceki boğa piyasalarında ‘Ethereum katili’ olarak tanımlanan varlıklara benzer bir performans gösterebileceği anlamına geliyor. Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere bu varlıklar önceki döngünün kazananları arasındaydı.

…Sonunda, hem ETH hem de bu Ethereum katilleri büyük kazançlar elde etti. Bir sonraki döngüde SOL ve tüm Solana katilleri ile benzer bir senaryonun oynandığını görmemiz mümkün. Ancak bu, Ethereum’un katman-1 rekabetini henüz kazanmadığını varsayıyor ki hatırlayacağınız üzere durum böyle görünüyor.

Solana, son 24 saatte %5,3 düşüşle yazı yazıldığı sırada 19,68 dolardan işlem görüyordu.

Trader ayrıca 200 dolar seviyesindeki temel desteği kaybetme riski taşıyan Binance Coin tahminini de paylaştı.

Guy, BNB’nin fiyat hareketinin, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Binance’e karşı açtığı davada ne olacağı da dahil olmak üzere, büyük ölçüde ABD’deki düzenleyici gelişmeler tarafından belirleneceğine inanıyor.

Şimdi BNB’nin son zamanlardaki düşük seviyelerinden sıçrayıp sıçrayamayacağı temelde Binance’e ne olacağına bağlı. Eğer aniden ABD’li yetkililerle anlaşmalar gibi olumlu düzenleyici gelişmeler görmeye başlarsak, ki bunların üzerinde çalışıldığı bildiriliyor, BNB bu haberler üzerine yukarı yönlü bir patlama yaşayabilir.

 

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?