Şubat 17, 2024

Analistten %72 Roketleyen Altcoin İçin Yeni Ralli Tahmini: 15x Ralli İçin Bu Tarihleri Bekleyin!


Ünlü bir analist, VeChain ‘in (VET) yakın zamanda yapılan bir tahminin gerçekleşmesinin ardından %1480’lik bir artışla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını öne sürdü.

VeChain (VET), Bitcoin liderliğindeki kripto piyasasındaki dalgalanmadan önemli ölçüde faydalandı. Son yedi gün içinde VET, 0,02947 dolardan 0,05085 dolarlık bir zirveye yükselerek etkileyici bir büyüme kaydetti. Bu artış, geçtiğimiz hafta boyunca %72,41’lik önemli bir kazançla sonuçlandı.

VET, son günlerde %9’luk bir düşüş yaşayarak fiyatını 0,04428 dolara indirmiş olsa da, kripto para analistleri arasında, VeChain’in momentumunun hala güçlü olduğu konusunda genel bir görüş birliği bulunuyor. Önde gelen analistlerden Ali Martinez, VET için ilerleyen günlerde önemli bir hafta beklentisi olduğunu savunuyor. Martinez’e göre, VET’in geçtiği konsolidasyon aşamasının sona erdiği ve 2020’deki formasyonlara benzeyen mum çubuklarının gözlemlendiği belirtiliyor.

Martinez’in tweet’ine eklenen grafik, VeChain’in 2021 boğa sezonundan önce yaklaşık 600 günlük birikim dönemi yaşadığını gösteriyor. Konsolidasyon aşamasının sona ermesiyle birlikte, varlığın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,2782 dolara ulaştığı ifade ediliyor.

VeChain fiyat grafiği

Martinez’in grafiği, VET’in 2022’den bu yana konsolidasyon aşamasında benzer bir 644 gün geçirdiğini öne sürdü. Sonuç olarak analist, tarihin tekerrür etme potansiyeline işaret eden yükseliş senaryoları ortaya koydu.

Geçen Haftanın Tahmini Gerçekleşti

Martinez, özellikle VET’in bu hafta içinde 0,05 dolar aralığına yükselebileceğini ve ilk hedefini 0,054 dolar olarak belirledi. Analistin tahmin yaptığı sırada VET’in fiyatı yaklaşık olarak 0,03462 dolar civarındaydı.

İlginç bir şekilde, analistin öngörüsü büyük ölçüde gerçekleşti ve VET, Perşembe günü 0,05 dolara ulaştı. Bu fiyat seviyesine en son 2022 yılında ulaşılmıştı.

VET’in fiyatı, son geri çekilmenin ardından 0,04428 dolar seviyesine geriledi. Analistin 0,054 dolarlık hedefine ulaşması için varlığın %21’lik bir artışa ihtiyacı var.

VET 14x Rallisi için Hazır

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Martinez, VeChain için daha da yüksek bir görünüm belirledi. Varlığın bu yıl sadece toparlanmakla kalmayıp 2021’deki zirvesi olan 0,2782 doları aşabileceği bir senaryo öngördü.

Uzman, özellikle VET sahiplerinin bu yılın Kasım ayına kadar 0,7 dolarlık bir fiyat bekleyebileceğini iddia etti. Bu hedef fiyat, on aylık bir süre içinde 15 katlık bir büyümeyi ifade ediyor.

Özellikle Martinez, %1480’lik 0,7 dolarlık ralliden önce Haziran ayına kadar kısa bir geri çekilme yaşanabileceğini belirtti.

VET’in 0,01522 dolardan %1.700’lük bir büyümeye ulaştığı mevcut tüm zamanların en yüksek yörüngesinin gerçekleşmesinin birkaç yıl aldığını belirtmek gerekir. Esasen, VeChain’in on ay içinde %1480’lik bir büyüme sağlayıp sağlayamayacağı zamanla ortaya çıkacaktır.

Kaynak : The Crypto Basic

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?