Mart 16, 2024

Analistten Popüler Altcoin İçin Pozitif Yorum: Yolunda Hiçbir Engel Yok!

Son günlerde birçok analist popüler altcoin Solana’ya (SOL) ilişkin yükseliş beklentisini dile getiriyor. Bu analistlerden biri de yakından takip edilen kripto analisti Bluntz. Bluntz, Solana’nın yükseliş eğilimini sürdüreceği konusunda kararlı bir tutum sergiliyor ve bu konudaki görüşlerini sık sık paylaşıyor.

Eylül ayından bu yana SOL’un 10 kat değer kazanmasına rağmen, Bluntz’ın iddiasına göre, bu dikey ivmeyle sınırlı değil. Bluntz’a göre, SOL gerçek potansiyeli henüz ortaya çıkmadı ve önemli bir yükseliş potansiyeline sahip. Analist, SOL’un dikey birikim döneminin sona erdiğini ve artık yükseliş için bir kanal kırılımı yaşandığını vurguluyor. Bu da SOL’un tüm zamanların en yüksek seviyelerine doğru ilerleyişini hızlandırabilir.

Analist Bluntz'ın Solana tahmini

Grafiğe göre, Solana, yükselen bir kanaldan çıkarak güç kazanmış gibi görünüyor. Bluntz, bu kırılımın altcoin fiyatının daha da güçlenmesine ve yeni zirvelere ulaşmasına olanak tanıyabileceğini belirtiyor.

Analiste göre, Solana’nın yükseliş eğilimini sürdürmesinin bir başka büyük nedeni, diğer büyük kripto para birimleri olan Bitcoin ve Ethereum’a karşı gösterdiği üstün performans. SOL/BTC ve SOL/ETH çiftlerinin yeni zirvelere ulaştığını gözlemleyen Bluntz, Solana’nın bu çiftlere karşı daha iyi performans gösterdiğini vurguluyor. Bu durum, SOL’un kripto para pazarında giderek daha fazla ilgi görmesine ve yatırımcıların dikkatini çekmesine neden oluyor.

“SOL/BTC ve SOL/ETH şimdiden yeni zirvelere ulaşıyor. İkinci en iyi yoktur.”

SOL/BTC ve SOL/ETH işlem çiftleri

Sonuç olarak, Bluntz’un analizine göre, Solana’nın önünde parlak bir gelecek var gibi görünüyor.

Bunların yanında analist Elliott Wave teorisini kullanarak lider kripto para Bitcoin hakkındaki tahminlerini de güncelledi. Bluntz BTC’nin 60.000 doların ortalarına doğru son düşüşün ardından yaklaşık 80.000 dolara gideceğini tahmin ediyor.

Elliot Wave teorisi, bir varlığın fiyatının ana eğiliminin beş dalgalı bir modelde hareket ettiğini, düzeltmenin ise üç dalgalı bir ABC modelinde gerçekleştiğini varsayar. Yatırımcının grafiğine baktığımızda, Bitcoin’in düzeltici ABC dalgasını tamamladığını ve beş dalgalık bir yükselişe başlamak üzere olduğu görülüyor.

Son olarak analist, Sei’nin (SEI) beş dalgalı bir modelde 1,60 dolara kadar çıkmanın eşiğinde olduğunu iddia ediyor. Analist altcoin için şunları söyledi:

“SEI bu hafta yavaş yavaş etkisini gösterdi ama bence sonunda hazır görünüyor. Bana göre bir sonraki hamle başlamak üzere.”

Kripto analistinden Sei (SEI) için yükseliş tahmini

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the daily hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?