Mayıs 22, 2024

Analistten Popüler Altcoin için Çılgın Ralli Tahmini: İşte Detaylar


Geçtiğimiz hafta Kasım 2021 zirvesini aşarak yeni rekorlar kıran Bitcoin, lider kripto para birimi olarak piyasadaki olumlu etkisini sürdürüyor. Ethereum ETF onayının yakında gerçekleşeceğine dair beklentilerle birçok analist, ETH fiyatının yakın zamanda 5000 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Tanınmış kripto para analisti Altcoin Sherpa, Ethereum fiyat hareketleriyle ilgili önemli bir tweet paylaştı. Analist, ETH’nin yeni zirvelere ulaşmadan önce kısa bir geri çekilme yaşayarak 4000 dolar seviyelerine düşebileceğini belirtti. Ancak, bir ETF’nin onaylanması durumunda, fiyatın önceki zirvelerini aşarak daha yüksek seviyelere çıkmasının kaçınılmaz olduğunu ifade etti.

Analist, bu yolculukta bazı dalgalanmalar olabileceğini kabul etse de, ETH’nin 5000 dolarlık yeni bir tüm zamanların en yüksek (ATH) seviyesine ulaşmasının kaçınılmaz olduğunu vurguladı.

Analist, dikkate değer bir şekilde, yatırım portföyünde hem Solana (SOL) hem de Ethereum (ETH) bulundurduğunu belirtti. Bu da yatırımlarında tarafsız bir yaklaşım benimsediğini ve her iki kripto paranın da olumlu getiriler sağlayacağına olan güvenini gösteriyor.

Ethereum Fiyat Analizi

Haftalık grafikte izlenen Ethereum fiyatı, son düşüş trendine göre Fib 0.786 seviyesine denk gelen 3705 dolarda bir yavaşlama ile karşılaştı. Bu seviye, Ethereum’un yükseliş ivmesini azaltarak bir düzeltme evresine girmesine neden oldu.

Şu anda, Ethereum 3780 dolardan işlem görüyor ve bu, haftalık bazda %28,4’lük bir artışa işaret ediyor. Ancak, 24 saatlik işlem hacmi %18 azalarak 32 milyar dolara geriledi ve piyasa değeri 449 milyar dolar olarak kaydedildi.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?