Analistten Popüler Altcoin içi 40x Vurgusu: %1800’lük Ralli İhtimali Var!


Son güncellenme : 08.01.2024 - 14:10

Ripple (XRP) fiyatı haftalık grafikte %9’un üzerinde değer kaybederek sert bir düzeltme kaydetti. Üstelik fiyat aylık bazda da %7’ye yakın değerr kaybederken, yıllık bazda %65’in üzerinde artış kaydetti.

Fiyatta yaşanan son düzeltme olumsuz bir görünüm sergilese de analist Egrag, XRP fiyatının 40 kat yükselmesinin mümkün olduğunu iddia etti. Analist, Ripple’ın SEC ile devam eden davasına rağmen önceki döngüde 20 kat arttığını vurguladı. Egrag’a göre SEC davasındaki olumlu ilerleme ve kısmi zafer 40x hatta 50x’lik ralliyi tetikleyebilir.

Mevcut seviyelerden 40 kat büyüme, XRP fiyatını %1800’den fazla artırarak yaklaşık 11 dolara çıkaracaktır. Öte yandan, 50 kat büyüme, tokenı 14 dolara çıkaracak ve mevcut seviyelerden %2350’nin üzerinde bir büyüme sağlayacaktır.

XRP, SEC ile Ripple arasındaki davanın yüksek mahkemeye taşınması nedeniyle hala bazı düzenleyici belirsizlikler devam ediyor. Yüksek mahkeme kararı olmadan varlığın fiyatı muhtemelen bu kadar yüksek seviyelere çıkmayacaktır. Ripple, perakende müşterilere token satmanın menkul kıymetler yasalarını ihlal etmediğini söyleyen bir bölge mahkemesinden olumlu bir karar aldı. Yüksek mahkemenin de benzer bir tutum sergileme ihtimali var. Böyle bir senaryoda, fiyat güçlü bir şekilde yükselebilir.

Changelly’ye göre, XRP en az 2031 yılına kadar 11 doları aşma potansiyeline sahip değil. Dahası, platform fiyatın 2031 ile 2032 yılları arasında 14 dolara ulaşmasını bekliyor. Telegaon da benzeri bir tablo içerek 2030’da 10 dolara 2030-2035 arasında 11 ve 14 dolar aralığına ulaşmasını bekliyor.

Kaynak : Watcher.guru

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?