Şubat 7, 2024

Analistten O Altcoin için 55x Vurgusu: “Maliyetinizi İyi Hesaplayın ve Kazanın!”

Tartışmalı analizleriyle sık sık gündeme gelen EGRAG, XRP fiyatına ilişkin çılgın tahminlerine devam etti. Haber hazırlanırken 0,5011 dolardan işlem gören altcoin, piyasa değerini 27.272.665.682 dolar civarında tutmayı başardı. İşlem hacmi ise %15 artışla 899.243.735 dolara yükseldi.

XRP Fiyatında Yükseliş Esintileri

XRP, 3 yıllık konsolidasyon aşamasından çıkmayı başararak mevcut düşüşün boyutunun altını çizdi. Yılın başından bu yana fiyat %19,53 oranında düşerek ilk 20 proje arasında en çok kaybedenlerden biri oldu.

EGRAG ise tüm bu gelişmelere rağmen fiyatın sırayla 15x, 27x ve 55x gibi çılgın yükselişler kaydedeceğini iddia ediyor. Analist, fiyat 0,41 dolar veya 0,35 dolar seviyesine düştüğünde panik yapmak yerine, Dolar Maliyet Ortalaması (DCA) tekniğine bağlı kalmanın yatırımcıların uzun vadede başarı elde etmesine yardımcı olabileceğini iddia etti.

EGRAG, mevcut seviyelerden XRP’nin öngörülebilir gelecekte 7,4891 dolar, 13,6302 dolar ve 27,0746 dolar dokunacağını öne sürüyor. Ancak, bu hedefler için belirli bir zaman çizelgesi vermemeyi tercih etti.

Yakın büyüme tahminini destekleyen temel tahminler, altcoin’in sınır ötesi ve genel ödeme işlemlerinde bir köprü para birimi olarak kullanılmasının yanı sıra talebi ve benimsenmeyi artırabilecek diğer kullanım durumlarına dayanıyor.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir.

Kaynak : The Crypto Basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?