Ağustos 27, 2023

Analistten Kripto Topluluğunu Sarsacak Büyük İddia: Bu Altcoin İçin %64,038’lik Artış Bekliyorum!


Ünlü bir kripto grafikçisi olan Dark Defender yakın tarihli bir tweet’te XRP coinin 333 dolar fiyat seviyesine yükselmesinin yakın olduğunu açıkladı. Kripto analisti, büyük bir dalga oluşumu olasılığını gözlemlerken tarihsel kayıtlardan alıntı yaptı.

Dark Defender’ın Nisan 2023’teki önceki tweetlerinden birinde, W1, W2 ve W3 olarak adlandırdığı üç dalga için fiyat hedeflerini vurguladığını belirtmek gerekir. Kripto grafik uzmanı, 1,33 doların üzerindeki W3’ün büyük dalga 3’ten önce geleceğini belirtti.

Dark Defender’ın XRP Büyük Dalgası Hakkındaki Görüşleri

Mart ayında büyük dalga 3’ü duyuran Dark Defender, yaza yaklaşırken Ripple için 1 dolarlık bir fiyat hedefi öngördü.

İlginç bir şekilde Ripple, Yargıç Torres’in XRP’yi dijital bir varlık olarak kategorize eden kararının ardından 0,9380 dolara yükseldikten sonra neredeyse 1 dolar fiyat seviyesine ulaştı.

Daha fazla analiz yapan Dark Defender, Ripple’ın 0,9380 dolar direnç seviyesini aşacağını ve potansiyel 1,33 dolar seviyesine doğru ilerleyeceğini belirtti. Kripto grafik uzmanı, XRP’nin 0,89 dolar fiyat işaretini yeniden test etmesi gerektiğinin ardından 1,33 dolardan 1,67 dolar ile 1,73 dolar arasında bir aralığa yükseleceğini belirtti.

Bununla birlikte, 0,93 dolar seviyesinde görülen sert direnç, XRP’nin yukarıda öngörülen fiyat hedeflerine ulaşmasını engelledi. Kripto analisti, 0,93 dolar piyasa değerindeki 1. Dalga tamamlamasına dayanarak projeksiyonlarını yeniden analiz etmek zorunda kaldı.

Yeniden ayarlanan fiyat tahminlerinin sonucu, yeni fiyat korumalarını 1,88 dolar, 5,85 dolar ve 18,22 dolar fiyat seviyelerinde doğurdu.

Potansiyel bir XRP rallisine işaret eden kripto uzmanı, yeşil sinyalin yaklaşan bir yükselişi temsil ettiğini söyledi. Yeşil göstergenin daha önce XRP’nin 2017 ve 2021’deki rallilerini öngördüğünü de sözlerine ekledi.

 

XRP haber yazıldığı sırada yaklaşık 0,52 dolardan işlem gördüğünden, Dark Defender’ın 333 dolarlık tahmini %64,038’lik devasa bir artış anlamına geliyor.

64,000’lik bir artış imkansız görünse de, XRP’nin 2017’deki yükselişinin Şubat 2017 ile Ocak 2018 arasında yaklaşık %66,000 arttığında benzer bir yüzde artışına işaret ettiğini belirtmek gerekir.

Mevcut piyasa koşulları XRP’nin devasa yükseliş trendlerinin tekrarı için elverişsiz olsa da, bu olasılık ulaşılabilir olmaya devam ediyor.

Buna ek olarak, kripto grafik uzmanı büyük dalganın, 18 ila 36 dolar arasında olacağını öngördüğü büyük dalga 3’ün ilk dalgası olarak hesaplandığını belirtti.

Dark Defender ayrıca, daha küçük dalga yapısı hedeflerinin dinamik olabileceğini ancak büyük dalga olarak hizmet etmediğini belirtti.

Dark Defender analizini sonlandırırken XRP’nin potansiyel yükselişine katkıda bulunacak bazı önemli faktörlerin altını çizdi.

Bu temel faktörler arasında farklı borsalardaki mevcut XRP arzı, XRP’ye ilgi duyduğu görülen Blackrock gibi en iyi kripto borsaları, dijital ödeme altyapısının her alanında geniş bir oyun alanı, XRP’nin sorunsuz işlem yetenekleri, mahkemede SEC’e karşı potansiyel bir galibiyet vb. yer alıyor.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?