Ağustos 29, 2023

Analistten Kripto Piyasasını Sarsacak Tahmin: Herkes Buna Güveniyor Ancak Bir Daha Olmayabilir!


Yakından takip edilen bir kripto para stratejisti, dijital varlıkların başka bir boğa piyasasına tanık olmama ihtimali olduğunu söylüyor.

Cantering Clark olarak da bilinen takma isimli analist The Flow Horse, sosyal medya platformu X’teki 181.600 takipçisine, bu sefer kriptoda yükselişin tersine döneceğinden daha az emin olduğunu söylüyor.

 Geçen ayı piyasasında insanlar her şeyin bittiğini düşünmüştü. Bu kez herkes rahatça ‘bir sonraki boğa piyasası’ fikrine bel bağlıyor.

Geçen sefer kendime çok güveniyordum, ama şimdi piyasaya daha az güveniyorum.

TradFi (geleneksel finans) ile bir tür sınırlı hayatta kalma entegrasyonuna daha çok güveniyorum.

Trader’a göre, kripto alanı gerçek dünyada hayati kullanım alanları geliştirme vaadini yerine getiremiyor ve bu da kriptoların daha fazla benimsenme şansına zarar veriyor.

 Sürekli gelecek vaatleri, çok sayıda dolandırıcılık ve stabilcoinler ve BTC‘nin İsviçre Bankası’nın ötesinde gerçek dünya uygulaması yok.

Küresel finans sistemi için gerçekten dönüştürücü olan şeylerin gerçekleşmesi için token’lara ihtiyaç duyulmadığından bahsetmiyorum bile.

The Flow Horse yaklaşan bir boğa piyasasına şüpheyle yaklaşırken, yatırımcı Chris Burniske bir kripto boğa piyasasının geleceğinden emin olduğunu söylüyor.

Risk sermayesi şirketi Placeholder’ın ortağı ve ARK Invest’in eski kripto başkanı Burniske, kriptonun yeni bir boğa piyasasına başlamadan önce başka bir düşüşe tanık olabileceğini öngördü.

Burniske daha önce şunları söylemişti,

  Ayılar muhtemelen gelecek yıl 2025’e kadar parti gerçek anlamda başlamadan önce bu yıl kaliteli kripto varlıklarında %20-40’lık bir düşüş için bir şans daha yakalayacak. Asıl soru, bu düşüşün hangi fiyatlardan başlayacağı…

Fed bir şeyler kırılana kadar zorlayacak.

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Adle Dursun hakkında :

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum, aktif olarak kripto para ve blockchain üzerine araştırmalar yapmakta ve içerikler hazırlamaktayım.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?