Şubat 24, 2023

Analistten Kripto Para Piyasasına İlişkin Şok Eden Açıklama!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto para analisti ve traderı, artık piyasada bir hafta önceki kadar yükselişte olmadığını açıklıyor.

Pentoshi takma isimli analist, 676.700 Twitter takipçisine, zayıflayan momentum nedeniyle geçen haftaya kıyasla güveninin azaldığını söylüyor.

“Piyasaya bir hafta önceki kadar güveniyor muyum? Hayır. Altcoinlerin hepsi olmasa da birçoğu yorgun görünüyor. Kesinlikle momentum endişeleri var. Bu yüzden eskisinden daha az tıklayacağım ve piyasada geçtiğimiz haftalarda olduğumdan daha az agresif olacağım.”

Bitcoin‘e (BTC) odaklanan Pentoshi, önde gelen kripto varlığının 23.300 dolar civarındaki destek seviyesinin altına inmesi halinde 21.000 dolar fiyat seviyesine düşmesinin muhtemel olduğunu söylüyor.

Pentoshi’ye göre, piyasa değerine göre en büyük dijital varlığın 23.300 dolar destek seviyesinin altına düşmesi halinde Bitcoin için yükseliş tezi geçersiz olacak.

Bunu daha önce de söyledim ama “bu çizgiyi kaybetme” durumu ortadan kalkana kadar yükseliş eğiliminde olmalısınız.”

Bitcoin

Bitcoin haber yazıldığı sırada 24.170 dolardan işlem görüyor.

Popüler kripto analisti ayrıca, likit stake protokolü Lido DAO‘nun (LDO) grafiğinin, stake edilen Ethereum’un (ETH) çekilmesini sağlayacak Şangay yükseltmesi öncesinde “inanılmaz göründüğünü” söylüyor.

Şangay güncellemesi yaklaşıyor Liquid Staking Türevleri yeniden toparlanmalı.

Grafik inanılmaz görünüyor ve ne zaman hareket etmeye başlarsa güçlü bir hareket olacağını hissediyorum.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?